آب پایدار مهمترین مطالبه مردم شاهرود/ رعایت عدالت در سفرهای دولت

آب پایدار مهمترین مطالبه مردم شاهرود/ رعایت عدالت در سفرهای دولت

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عباس امینی در خطبه‌های نخستین نماز جمعه اسفند ماه جاری شاهرود در مدرسه قلعه، با بیان اینکه دولت سیزدهم تلاش‌های مستمری را در بخش‌های مختلف دارد که قابل تقدیر است، تاکید کرد: مسائلی مانند ایجاد شغل، نهضت ملی مسکن، صنعت و.. خوب است اما اگر بنا باشد در یک موضوعی ۶۰۰ میلیون تومان بودجه در نظر گرفته شود اما سهم شاهرود صفر باشد، ما این را بی عدالتی می‌دانیم که نباید صورت گیرد.

وی با بیان اینکه از رئیس جمهور می‌خواهیم قبل از اینکه به استان سمنان بیایند، به صحبت دلسوزان گوش فرا دهند، تاکید کرد: اگر هیأت دولت در پیش‌نویس برنامه‌های سفر پیش رو به استان دیدند که چیزی درباره آب شاهرود وجود ندارد، باید به این برنامه‌ها شک کنند.

امام جمعه شاهرود با اشاره به اهمیت آب برای مردم شاهرود و بسطام بیان کرد: باید موضوع مهم آب شهرستان در مصوبات سفر باشد و اگر این نباشد بی عدالتی و جفا به مردم است.

امینی در دیگر بخش سخنان خود با بیان اینکه در دولت‌ها و مجلس‌های قبل بودجه فرهنگی کشور کاهش پیدا کرد و افراد حتی خجالت هم نکشیدند و توبه هم نکردند، تاکید کرد: نماینده‌ای تراز است که پیوست فرهنگی در کنار بودجه کشور داشته باشد.

وی با بیان اینکه مردم ما نمایندگانی می‌خواهند که امانتدار، پاکدست و صادق و دلسوز به منافع شهرستان و استان و کشور باشند، افزود: نماینده اصلح در کنار قانون گذاری و نظارت بر اجرای درست قانون، باید به اسلام و انقلاب و ایران اهمیت بدهد.

امام جمعه شاهرود با بیان اینکه نماینده مردم باید جهادی عمل کند، تاکید کرد: توجه به عدالت نسبی و مبارزه با بی عدالتی در سراسر کشور، از جمله دیگر ویژگی‌های یک نماینده اصلح است.

امینی انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را عرصه‌های مهم برای مشارکت مردم دانست و تاکید کرد: نامزدها و طرفداران آنها نسبت به تخریب یکدیگر اقدام نکرده و تلاش کنند که مردم را به پای صندوق‌های بیاورند.