آرادان در وضعیت سفید قرار گرفت/ شناسایی ۳۰ کرونایی جدید در سمنان

آرادان در وضعیت سفید قرار گرفت/ شناسایی ۳۰ کرونایی جدید در سمنان

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-06-20

به گزارش تازه ترین ها، نوید دانایی صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران در دانشگاه علوم پزشکی سمنان، ضمن اشاره به آخرین وضعیت شهرهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی سمنان، بیان کرد: تنها شهرستان با وضعیت سفید در بین شهرستان‌های کل استان سمنان اعم از تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی سمنان و شاهرود، شهرستان آرادان است.
وی با بیان اینکه در ۴۸ ساعت گذشته، ۳۰ مورد جدید کرونا در شهرستان‌های تحت پوشش و نظارت دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گزارش شده است، تاکید کرد: با این آمار در مراکز تحت پوشش این دانشگاه، تعداد موارد مثبت بستری از ابتدا تا کنون به یک هزار و ۴۵۸ مورد افزایش یافته است.
رئیس علوم پزشکی سمنان با اشاره به وضعیت جدید شهرستان‌های تابعه این دانشگاه، توضیح داد: دامغان هم اکنون در وضعیت قرمز، سمنان، گرمسار، سرخه و مهدی شهر در وضعیت زرد و آرادان در وضعیت سفید قرار دارد.
دانایی خواستار دقت نظر بیشتر مردم در رعایت بهداشت و استفاده از ماسک، پرهیز از اجتماعات، شستشوی دست‌ها و… شد و گفت: باید برای کاهش بیشتر شیوع کرونا در شهرهایمان بکوشیم.
به گزارش تازه ترین ها، استان سمنان دارای دو دانشگاه علوم پزشکی در سمنان و شاهرود است که وضعیت شهرهای میامی و شاهرود که تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود هستند، قرمز گزارش شده است.