آرتتا: گل زودهنگام سیتی کارمان را سخت کرد/ یک جای کارمان می‌لنگید

آرتتا: گل زودهنگام سیتی کارمان را سخت کرد/ یک جای کارمان می‌لنگید

به گزارش تسنیم، زور میکل آرتتا سرمربی تیم فوتبال آرسنال به استاد سابقش پپ گواردیولا در منچسترسیتی نرسید و شاگردان او در بازی خانگی یکشنبه شب دو تیم در ورزشگاه امارات در هفته بیست‌و‌پنجم لیگ برتر انگلیس با نتیجه یک بر صفر مغلوب میهمان منچستری شدند. تنها گل این بازی خیلی زود و در همان دقیقه دوم بازی توسط رحیم استرلینگ به ثبت رسید که شوکی زودهنگام به تیم میزبان وارد کرد.

آرتتا که تیمش پنجشنبه هفته جاری باید در یونان بازی برگشت خود مقابل بنفیکا در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا را برگزار کند (به دلیل محدودیت‌‌های ناشی از کرونا برای سفر به انگلیس آرسنال با وجود میزبان بودن مجبور است در یونان میزبان حریف پرتغالی‌اش باشد) پس از باخت توپچی‌ها به من‌سیتی به شبکه اسکای اسپورتس گفت: زمانی که گل اول را در ابتدای بازی خوردیم، کارمان واقعاً سخت شد و همه چیز گره خورد. سیتی با سیستم بازی‌اش و بازیکنانی که دارد، واقعاً راحت بازی کرد. ما اما یک جای کارمان می‌لنگید. در 10 دقیقه اول عملکردمان جالب نبود. یک سانتر ارسال شد و رحیم استرلینگ خیلی راحت ضربه سر زد، در حالی که او نباید در چنان موقعیتی می‌توانست این کار را انجام دهد.

 

سرمربی اسپانیایی آرسنال افزود: پنجشنبه شب یک بازی دیگر داریم که برای ما حکم یک فینال را دارد، چون می‌خواهیم که به پیشروی‌مان در لیگ اروپا ادامه دهیم. پس باید خوب استراحت و تجدیدقوا کنیم، چون زمان کافی برای پرواز به یونان نداریم.

دیدار رفت تیم‌‌های آرسنال و بنفیکا با تساوی یک – یک خاتمه یافت.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/