آزادمنجیری: بازیکنان کمکی بدعهدی کردند/ با سه بازیکن کمتر می‌رویم

آزادمنجیری: بازیکنان کمکی بدعهدی کردند/ با سه بازیکن کمتر می‌رویم

به گزارش مهر، مهدی آزاد منجیری درباره شرایط تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون پیش از اعزام به مسابقات باشگاه‌های مردان آسیا گفت: خوشحالم که تمام اردوهای آماده سازی را آن طور که مدنظرم بود به پایان رساندیم ولی متأسفانه بازیکنانی که قرار بود به عنوان بازیکن آزاد به تیم ملحق شوند، بدعهدی کردند و در روزهای نزدیک به اعزام تیم به جده اعلام کردند نمی‌توانند به تیم بپیوندند.

وی افزود: در حال حاضر هم نمی‌توانیم لیست بازیکنان را تغییر دهیم و به جای ۱۶ نفر با ۱۳ بازیکن در مسابقات هندبال باشگاه‌های مردان آسیا حاضر می‌شویم و امیدوارم با همین جوان‌ها که با یکدیگر قهرمان لیگ برتر شدیم، در جده نتیجه بگیریم.

سرمربی تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون درباره بازی تدارکاتی با صنعت مس کرمان هم بیان کرد: بازی تدارکاتی خوبی بود و توانستیم هم تیم را محک بزنیم و هم تاکتیک‌ها را بررسی کنیم. البته این بازی یک مصدوم داشت و پاشنه آشیل مجتبی کرمیان آسیب جدی دید. انتظار داشتم دو یا سه بازی تدارکاتی با مس داشته باشیم اما بخاطر این مصدومیت ریسک نکردم و با مشورت کادر فنی تصمیم گرفتیم تا مسابقات بازی دیگری نداشته باشیم.

آزاد منجیری در خصوص رقبای تیم خود نیز گفت: بازی تیم‌های العربی و سالمیه را دیدیم و آنالیز کردیم و در حل حاضر تنها از تیم مودهر عربستان اطلاعاتی نداریم.

وی ادامه داد: پیش بینی نتایج مسابقات باشگاه‌های مردان آسیا واقعاً سخت است زیرا تیم‌های عربی با بهره گرفتن از بازیکنان کشورهایی مثل تونس و مصر و همچنین بازیکن‌های اروپایی تیم‌های بسیار کاملی تشکیل داده‌اند و مقایسه آنها با تیم‌های ایرانی بسیار سخت است. به هر حال چون تیم‌های عربی از کوران مسابقات باشگاهی و حذفی کشورهای خود پا به این مسابقات می‌گذارند، از هماهنگی کامل‌تری برخوردارند و این شرایط با ما که ۴ ماه از فضای مسابقات دور بودیم، بسیار فرق ایجاد می‌کند. در هر صورت امیدوارم حضور خوبی در این مسابقات داشته باشیم و بتوانیم مقام بیاوریم.