آغاز ثبت نام دانشجویان مراکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تهران/ پذیرش دانشجو در 33 رشته

آغاز ثبت نام دانشجویان مراکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تهران/ پذیرش دانشجو در 33 رشته

فارس: روح‌الله علیخان گرگانی درباره آغاز ثبت نام دانشجویان ورودی بهمن 1399 دانشگاه عالی علمی کاربردی شهرداری اظهار داشت: ثبت نام از دانشجویان ورودی بهمن ماه از از 16 دی در 4 مرکز علمی کاربردی شهرداری تهران آغاز شده و تا پایان روز سه شنبه نیز ادامه خواهد داشت. 

وی با اشاره به جذب دانشجو در 33 رشته تحصیلی گفت: این رشته ها به صورت تخصصی در حوزه های «امور اجتماعی و فرهنگی»، «آتش نشانی، ایمنی و خدمات شهری»، «حمل و نقل و ترافیک» و «فناوری، نوسازی و شهر هوشمند» در مراکز 4گانه موسسه، به آموزش و تربیت دانشجو می پردازد. 

مدیرعامل موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران در خصوص رشته های 9گانه حوزه اجتماعی و فرهنگی اذعان داشت: در مقطع کاردانی حرفه ای (برای دارندگان مدرک دیپلم) 5 رشته شامل «گردشگری»، «امور محله»، «تکنولوژی آموزشی»، «تربیت مربی آموزش های شهروندی»، «مددکاری اجتماعی- اورژانس اجتماعی» و همچنین در مقطع کارشناسی (برای دارندگان مدرک کاردانی) نیز 4 رشته «مدیریت محله»، «مدیریت آموزش های شهروندی»، «مدیریت امور فرهنگی-ارزیابی فرهنگی» و «مددکاری اجتماعی- مرکز اورژانس اجتماعی» در مرکز آموزش علمی کاربردی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در نظر گرفته شده است. 

گرگانی، با اعلام جذب دانشجو در 11 رشته تخصصی مرکز آموزش علمی کاربردی آتش نشانی، ایمنی و خدمات شهری گفت: رشته های «ایمنی، حفاظت تصرفات ساختمانی»، «ایمنی کار و حفاظت فنی»، «امداد و نجات شهری»، «اطفای حریق شهری» و «امداد و سوانح» در مقطع کاردانی حرفه ای (برای دارندگان مدرک دیپلم) تدریس می شود. 

وی ادامه داد: همچنین در مقطع کارشناسی (برای دارندگان مدرک کاردانی) مرکز آموزش علمی کاربردی آتش نشانی، ایمنی و خدمات شهری نیز رشته های «ایمنی و سلامت محیط زیست و صنایع (HSE)»، «مدیریت فرماندهی عملیات در حریق و حوادث»، «حفاظت و پیشگیری از حریق و حوادث»، «مدیریت عملیات امداد و نجات»، «مدیریت امداد سوانح طبیعی» و «مدیریت امداد در اماکن»، دانشجو پذیرش می کنند. 

مدیرعامل موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران با اعلام 10 رشته تخصصی در حوزه حمل و نقل و ترافیک خاطرنشان ساخت: در مقطع کاردانی حرفه ای مرکز آموزش علمی کاربردی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران رشته هایی چون «آسانسور و پله برقی»، «ایمنی مترو»، «برق مترو»، «راهبری لوکوموتیو»، «امداد ریلی مترو»، «مکانیک مترو»، «بهره برداری راه آهن» و «عمران-خط و ابنیه مترو»، درنظر گرفته شده و در مقطع کارشناسی نیز دو رشته «برق مترو» و «مکانیک مترو» تدریس خواهد شد. 

وی، «فناوری اطلاعات- خدمات الکترونیک شهر» و «عمران-نگهداری و مرمت» را از جمله رشته های مقطع کاردانی حرفه ای مرکز آموزش علمی کاربردی فناوری، نوسازی و شهر هوشمند شهرداری تهران برشمرد و افزود: در مقطع کارشناسی این مرکز نیز رشته تخصصی «معماری-طراحی و نوسازی بافت فرسوده» به جذب و آموزش دانشجو می‌پردازد. 

بنا بر اعلام مدیرعامل موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران، ارائه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام شامل اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه، اصل و کپی کارت ملی (پشت و رو)، کارت پایان خدمت (برای آقایان)، اصل یا گواهی دیپلم برای مقطع کاردانی و اصل یا گواهی کاردانی برای مقطع کارشناسی الزامی است. 

گرگانی با تاکید بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در فرایند ثبت نام مراکز آموزشی گفت: متقاضیان تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 23 دی ماه سال جاری می توانند با دردست داشتن مدارک لازم، به مراکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تهران مراجعه و در رشته های مورد علاقه خود ثبت نام کنند.

انتهای پیام/