آغاز سی و پنجمین دوره لیگ با سه دیدار/ برتری مس و سپاهان نوین

آغاز سی و پنجمین دوره لیگ با سه دیدار/ برتری مس و سپاهان نوین

به گزارش خبرنگار مهر، سی و پنجمین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان از عصر امروز شنبه نهم مهرماه با برگزاری سه دیدار در شهرهای مختلف کار خود را آغاز کرد. در این رقابت‌ها ۱۲ تیم حاضر هستند و قرار است دیدارها در دو بخش رفت و برگشت برگزار شود.

ستارگان نوین برازجان، گیتی پسند اصفهان، فولاد مبارکه سپاهان، پیکان سبزوار، پرواز هوانیروز، صنعت مس کرمان، زاگرس اسلام‌آباد غرب، نفت و گاز گچساران، فولاد سپاهان نوین، زغال سنگ طبس، رعد پدافند و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۱۲ تیم حاضر در این دوره از رقابت‌های لیگ برتر هندبال هستند.

اما در اولین روز از هفته اول این رقابت‌ها سه دیدار برگزار شد. در اولین مسابقه لیگ، تیم فولاد نوین اصفهان میزبان تیم پیکان سبزوار بود و با نتیجه ۳۲ بر ۲۳ مقابل این تیم به پیروزی رسید. زاگرس اسلام آباد غرب در دیگر دیدار امشب به مصاف تیم هندبال مس کرمان رفت اما برابر مهمان خود با نتیجه ۲۹ بر ۳۸ شکست خورد.

در آخرین دیدار هفته هم با تاخیر یک ساعت و نیمه در شهرستان دشتستان برگزار شد. تیم نخلستان دشتستان به مصاف تیم رعد پدافند رفت. این دیدار هم با نتیجه ۲۵ بر ۲۵ به تساوی رسید تا اولین تساوی لیگ به ثبت برسد.

نتایج کامل هفته نخست در روز شنبه نهم مهرماه به این ترتیب است:

* سپاهان نوین اصفهان ۳۲ – پیکان سبزوار ۲۳
* زاگرس اسلام آباد غرب ۲۹ – صنعت مس کرمان ۳۸
* نخلستان دشتستان ۲۵ – رعد پدافند ۲۵

فردا یکشنبه دهم مهرماه و در دومین روز از هفته نخست هم سه دیدار در شهرهای اصفهان و کازرون برگزار خواهد شد.

برنامه دیدارهای فردا یکشنبه دهم مهرماه به این ترتیب است:

* فولاد سپاهان اصفهان – زغال سنگ طبس (ساعت ۱۶:۰۰)
* پرواز هوانیروز اصفهان – نفت و گاز گچساران (ساعت ۱۶:۰۰)
* نیروی زمینی شهید شاملی کازرون – گیتی پسند اصفهان (ساعت ۱۶:۰۰)

منبع : مهر