آغاز فروش فوری ایران‌خودرو ویژه مادران (مرحله سوم)+ جدول

آغاز فروش فوری ایران‌خودرو ویژه مادران (مرحله سوم)+ جدول

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایران‌خودرو اعلام کرد در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ 1400/08/19 از سوی مجلس شورای اسلامی، این شرکت برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شده‌اند، امکان ثبت‌نام یک دستگاه از محصولات ایران‌خودرو را به‌قیمت مصوب فراهم نموده است.

در صورتی که تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه، بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، تخصیص خودرو در قالب قرعه‌کشی صورت می‌پذیرد و در غیر این صورت، برای تمامی مادران مشمول که شرایط آنها به تأیید سازمان‌های ذی‌ربط برسند، امکان واریز وجه میسر خواهد گردید.

همچنین به اطلاع می‌رساند قرعه‌کشی این بخشنامه با شرایط فروش مشابه، همزمان انجام می‌شود و اطلاعات منتخبین طرح مذکور به سازمان ثبت احوال ارسال می‌گردد تا پس از شناسایی مادران حائز شرایط، امکان واریز وجه برای ایشان میسر گردد. 

این طرح از امروز 16 فروردین‌ماه 1401 به‌مدت 2 روز فعال خواهد بود.

متقاضی محترم می‌بایست موضوع زمان تولد فرزند دوم یا مابعد، پس از تاریخ 1400/08/19 را تأیید و پذیرش تبعات ناشی از عدم ثبت اطلاعات صحیح را تعهد نماید.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - آغاز فروش فوری ایران‌خودرو ویژه مادران (مرحله سوم)+ جدول

انتهای پیام/+

منبع : تسنیم