آلگری: یوونتوس نمی‌داند چه زمانی باید زشت بازی کند

آلگری: یوونتوس نمی‌داند چه زمانی باید زشت بازی کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری پس از تساوی یک – یک یوونتوس مقابل ونتزیا و از دست رفتن دو امتیاز دیگر، در گفت‌وگو با شبکه خبری «DAZN» اظهار داشت: در نیمه اول فرصت‌های خوبی داشتیم. در نیمه دوم هم حدود 15 دقیقه ضعیف را پیش از گل ونتزیا پشت سر گذاشتیم. اتفاقی که مقابل سالرنیتانا رخ داد و ما خوش‌شانس بودیم که گل نخوردیم. باید روی این موضوع کار کنیم.

وی با بیان اینکه شاگردانش در دقایقی از بازی نتوانستند توپ را به گردش دربیاورند، تصریح کرد: باید صبر می‌کردیم و توپ‌ها را به زمین ونتزیا می‌فرستادیم تا فشار را از خودمان دور کنیم. باید از فضاها استفاده و حریف را به خطای بیشتر وادار می‌کردیم، اما دو امتیاز را مقابل تیم خوب ونتزیا از دست دادیم. در آغاز نیمه دوم سرگردان بودیم. در ادامه ونتزیا را در زمین خودش حبس کردیم، اما این تیم ضربه‌اش را زده بود.

سرمربی یوونتوس با اشاره به تجربه کم برخی از بازیکنان بیانکونری بیان کرد: بازیکنانی داریم که تجربه بالایی ندارند. برای مثال کایو خورخه برای اولین بار در ترکیب اصلی قرار داشت. کل تیم پس از آغاز نیمه دوم کُند بود. به نظر می‌رسد متوجه نمی‌شویم چه زمانی باید زیبا یا مانند آن 15 دقیقه، زشت بازی کنیم و جلو برویم.

آلگری درباره کار دشوار بانوی پیر برای به پایان رساندن فصل 22-2021 در میان چهار تیم برتر سری A گفت: ما نباید به این موضوع فکر کنیم. متأسفانه دو امتیازی را که باید به خانه می‌بردیم، از دست دادیم.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم