آمادگی بسیج برای حمایت از یک میلیون ایتام/توزیع یک میلیون بسته معیشتی میان نیازمندان

آمادگی بسیج برای حمایت از یک میلیون ایتام/توزیع یک میلیون بسته معیشتی میان نیازمندان

فارس: سردار محمد زهرایی، مسؤول سازمان بسیج سازندگی کشور در جلسه با حضور مجید باجلان، رئیس ستاد مرکزی طرح اطعام مهدوی، علیرضا عسگریان، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد و مسؤولان استانی بسیج سازندگی که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، گفت: تعامل سپاه، بسیج و کمیته امداد یک همکاری سازنده و مثال زدنی است.

 وی با بیان اینکه تعهد بسیج حمایت از یک میلیون نفر از ایتام تحت حمایت امداد در پویش ایران مهربان است، افزود: امیدواریم در پایان ماه مبارک رمضان، جشن بزرگ موفقیت ایران مهربان را با مشارکت همه اقشار و اصناف بسیجیان برگزار کنیم.

 
سردار زهرایی همچنین با اشاره به همکاری بسیج با کمیته امداد در برگزاری پویش اطعام مهدوی تاکید کرد: بسیج تا پایان ماه مبارک رمضان یک میلیون بسته معیشتی میان خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد کرد.
 
مجید باجلان، رئیس ستاد مرکزی طرح اطعام مهدوی نیز در این جلسه با اشاره به اجرای پویش ایران همدل در پی بیانات مقام معظم رهبری در نیمه شعبان سال گذشته، گفت: بزرگترین پویش مردمی پس از انقلاب با لبیک مردم و نهادها به فرمایشات رهبر معظم انقلاب به وجود آمد.
 
 باجلان با اشاره به ظرفیت‌های بسیار زیاد بسیج در سطح کشور تاکید کرد: برای رسیدن به اهداف پویش ایران همدل در کمک به محرومان، نیازمند همکاری همه نهادها از جمله بسیج هستیم.
 
وی از فعالیت سه هزار آشپزخانه در سراسر کشور تاکنون خبر داد و گفت: مشارکت فعال گروه‌های جهادی و مردم نیکوکار نشان داد، مردم ایران همیشه در صحنه هستند و در مواقع نیاز از هیچ تلاشی فروگزار نیستند.
 
انتهای پیام/