آمار کم بستری بیماران کرونایی در بیمارستان کنگان رضایت‌بخش است

آمار کم بستری بیماران کرونایی در بیمارستان کنگان رضایت‌بخش است

به گزارش تازه ترین ها، سید علی پاک‌نژاد عصر سه‌شنبه در نشست شورای اداری شهرستان کنگان ضمن تشکر از مدافعین سلامت بیان کرد: در راستای مقابله با ویروس کرونا مردم شهرستان از جمله بازاریان همکاری بسیار خوبی با ستاد مبارزه با کرونا داشتند که صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم.
وی ادامه داد: خیرین و همچنین شورای راهبردی کمک‌های بسیار ارزشمندی به دولت جهت مقابله با کرونا کردند که اختصاص ۳۰ میلیارد تومان برای تجهیز بیمارستان از سوی شورای راهبری نمونه‌های آن است.
رئیس شورای اداری شهرستان کنگان از آمار بسیار پایین بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان امام خمینی ابراز خرسندی کرد و گفت: پایین آمدن آمار مبتلایان به ویروس کرونا در این شهرستان موجب خوشحالی مردم شده است.
وی با اشاره به اعلام اختیاری بودن حضور دانش آموزان در مدارس از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا عنوان کرد: ما تحت هیچ شرایطی نباید آموزش را تعطیل کنیم و به جای فکر کردن به تعطیلی، پیشنهاد بهتری ارائه دهیم.
اطلاع رسانی مستمر خدمات دولت
رئیس مدیریت بحران شهرستان با تاکید بر اطلاع رسانی مستمر خدمات دولت گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل زمستان، شهرداران سه گانه و اداره راه و شهرسازی شهرستان نسبت به لایروبی آبراه‌ها و پاکسازی سدهای موجود در ارتفاع شهرستان اقدام کنند و همچنین وسایل و ماشین آلات مدیریت بحران شهرستان آماده و مجهز شوند.
وی افزود: در ماه محرم خوشبختانه با همکاری مردم برنامه‌های عزاداری به خوبی برگزار شد. به مناسبت اربعین این برنامه‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شوند و راه‌اندازی موکب در سطح شهرستان ممنوع است.
فرماندار شهرستان کنگان با اشاره فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس یک هفته بسیار ارزشمند و یادآور خاطرات شهدا و رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی است.
تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت
وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای هفته دفاع مقدس عنوان کرد: ماهیت فرهنگی دفاع مقدس مورد توجه قرار گرفته و برای نسل جوان این ماهیت را تبیین کنید.
پاک نژاد با اشاره به تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت سال جاری اظهار داشت: خوشبختانه امسال با توجه به شرایط سخت اقتصادی حاکم بر کشور با تلاش و همت مسئولان استان و شهرستان پروژه‌های بسیار خوبی در هفته دولت افتتاح شد.
فرماندار شهرستان کنگان با ابراز خرسندی از تحقق خواسته مردم کنگان که توسعه اسکله بود افزود: بلوار وفاق از پروژه‌های بسیار مهمی است که دو شهرستان کنگان و دیر را به یکدیگر وصل می‌کند با پیشرفت فیزیکی ۷۶ درصدی (حوزه کنگان) در دهه فجر امسال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.
بهبود کیفیت پروژه‌ها
وی گفت: پروژه مجتمع فرهنگی شهر بنک که چندین سال غیرفعال بوده با تزریق پنج میلیارد تومان اعتبار پروژه جان تازه‌ای گرفت و عملیات آن ادامه یافت که پیش‌بینی می‌شود در دهه فجر امسال و به بهره‌برداری برسند.
پاک‌نژاد با تاکید بر کیفیت پروژه‌ها عنوان کرد: پروژه‌هایی که اجرا می‌شود باید به بهترین شکل تکمیل و به بهره‌برداری برسند و در اختیار مردم قرار بگیرند.