ابتلای ۶۵ نفر در تامین اجتماعی سمنان به کرونا/حال دو نفر وخیم است

ابتلای ۶۵ نفر در تامین اجتماعی سمنان به کرونا/حال دو نفر وخیم است

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-06-25

به گزارش تازه ترین ها، سید مجتبی اکرم بعدازظهر سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی سالن جلسات حوزه درمان تأمین اجتماعی سمنان ضمن بیان اینکه از ابتدای شیوع بیماری ویروسی کرونا ۶۵ نفر از کادر درمان تأمین اجتماعی به آن مبتلا شدند، ابراز داشت: از این تعداد حال دو نفر وخیم گزارش می‌شود که هم‌اکنون در بیمارستان بستری هستند.
وی ضمن بیان اینکه هشت نفر نیز در قرنطینه خانگی به سر می‌برند، افزود: رعایت موارد بهداشتی و پروتکل‌ها می‌تواند از بار بسیار زیاد حوزه درمان کاسته و یاری گر کادر درمان باشند.
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه خوشبختانه در بین کادر درمان کسی از ابتلاء به کرونا فوت نشده است، ابراز داشت: با توجه به اینکه کادر درمان بیشترین تماس را با بیماران کرونایی دارند این می‌تواند درصد ابتلاء آن‌ها را افزایش دهد بنابراین خدمات شایسته کادر درمان به بیماران کرونایی شایان تقدیر است.
اکرم بابیان اینکه رعایت حداقل‌های ضوابط بهداشتی می‌تواند افراد را در مقابله با بیماری کرونا مصون نگه دارد، اضافه کرد: از همه هم استانی‌ها درخواست می‌شود از حضور در مکان‌های پرتجمع و بدون ماسک و در نظر گرفتن فاصله اجتماعی جدا خودداری کنند تا شاهد کاهش ابتلاء به این بیماری باشیم.