اجازه نمی‌دهیم حق و حقوق کشتی‌گیران پایمال شود

اجازه نمی‌دهیم حق و حقوق کشتی‌گیران پایمال شود

علیرضا رضایی سرمربی پیشین تیم کشتی دانشگاه آزاد در گفتگو با تازه ترین ها به نقل از مهر اظهار داشت: متأسفانه باشگاهی که ادعای فرهنگ و جوانمردی و سازندگی در کشتی را دارد از آزادکاران این تیم که در دو سال گذشته در لیگ کشتی حضور داشتند مبالغی را تحت عنوان بیمه کسر کرده است. بطوریکه متولیان باشگاه دانشگاه آزاد تصمیم گرفتند از مبالغ سال اول کشتی گیران ۱۷.۵ درصد و از مبلغ قرارداد سال دوم این بچه‌ها ۲۷.۵ درصد به عنوان بیمه کسر کنند.

وی تصریح کرد: این موضوع کاملاً غیر قانونی است و ما تصمیم داریم حتی از طریق شکایت و راه حل های قانونی از کسر این مبلغ از قرارداد کشتی گیران جلوگیری کنیم. مگر این کشتی گیران در طول یک فصل از رقابتهای لیگ برتر کشتی چقدر دستمزد می‌گیرند که حالا باشگاه دانشگاه آزاد قصد دارد مبالغی هم تحت عنوان بیمه از این بچه‌ها کسر کند؟

نایب قهرمان المپیک ۲۰۰۴ آتن ادامه داد: آقای تهرانچی ریاست دانشگاه آزاد همواره نسبت به ورزشکاران و به ویژه کشتی گیران لطف و محبت داشتند اما گویا این تصمیم غیر قانونی توسط مدیران زیر مجموعه وی اتخاذ شده که واقعاً به نام و اعتبار این باشگاه ضربه خواهد زد.

رضایی در واکنش به ادامه همکاری با دانشگاه آزاد در لیگ کشتی افزود: به هیچ عنوان قصد همکاری مجدد با این باشگاه را در فصل جدید لیگ برتر کشتی ندارم چراکه مدیران این باشگاه در فصل‌های قبلی بسیار بد عمل کردند و با حداقل پرداختی از مبالغ قراردادهای ناچیز کشتی گیران از آنان توقع قهرمانی در لیگ را داشتند.

سرپرست اسبق تیم ملی کشتی آزاد در پایان خاطر نشان کرد: به هیچ عنوان در مقابل این تصمیم غیر منطقی کوتاه نخواهیم آمد و اجازه نمی‌دهیم حق و حقوق کشتی‌گیران پایمال شود. نکته جالب‌تر آنکه چند نفر از آزادکاران تیم دانشگاه آزاد که با تیم ما در لیگ برتر حضور داشتند به تازگی در رقابتهای جوانان جهان در روسیه به مدال رسیدند. مطمئناً حق این آزادکاران جوان و آینده ساز نیست که اینگونه در پرداخت حق و حقوق شأن اجحاف شود.