اخاذی ماساژورهای شیاد از شهروندان با ترفند انتشار فیلم

اخاذی ماساژورهای شیاد از شهروندان با ترفند انتشار فیلم

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو مرد و یک زن ماساژور که پس از ارائه خدمات از شهروندان زورگیری می‌کردند، خبر داد و گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اخاذی ۲ مرد و یک زن، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و تیمی از مأموران کلانتری ابوذر بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

وی عنوان کرد: چکیده اظهارات شاکی نشان از این داشت، شاکی برای دریافت خدمات ماساژ در فضای مجازی با زن و مردی آشنا شده است. پس از ارائه خدمات و پرداخت هزینه خدمات ارائه شده، متهمان با فیلمبرداری و تهدید انتشار فیلم، از وی اخاذی کرده اند و مرد دیگری نیز که خود را مأمور معرفی می‌کرده مبالغ مختلفی را اخاذی کرده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی هویت و مخفیگاه این افراد شناسایی شد عنوان کرد: در یک عملیات پلیسی هر ۳ متهم دستگیر و در تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار داشتند که پس از فیلمبرداری از شهروندان، خود را مأمور معرفی می‌کردند و از شهروندان اخاذی می‌کرده اند.

وی تصریح کرد: در بررسی‌های بیشتر از مخفیگاه متهمان یک دستگاه بی‌سیم و دستبند فلزی نظامی و یک عدد افشانه اشک‌آور یک عدد وتونفا نظامی کشف شد و تاکنون ۳ تن از شهروندان به کلانتری مراجعه و از متهمان اعلام شکایت کرده اند.

سرهنگ موقوفه‌ای در پایان خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیسی برای کشف سایر جرایم احتمالی متهمان ادامه دارد.

منبع : مهر