ارائه کمک فنی و اعتباری برای جایگزینی ۵ هزار موتور برقی

ارائه کمک فنی و اعتباری برای جایگزینی ۵ هزار موتور برقی

به گزارش خبرگزاری مهر، در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت کنترل کیفیت هوا، نماینده مؤسسه حسابرسی بهراد مُشار به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱، گزارش این مؤسسه را در خصوص صورت‌های مالی، قرائت و عملکرد مالی و جریان‌های نقدی شرکت را در سال مالی ۱۴۰۰ «منصفانه (مطلوب)» ارزیابی کرد.

در ادامه این نشست، سید محمدمهدی میرزایی قمی، مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوا در تشریح فعالیت‌های این شرکت اعلام کرد: راهبری و نگهداری ۲۲ ایستگاه سنجش آلودگی هوا و ۳۵ ایستگاه سنجش آلودگی صوتی و ۱۸ نمایشگر اطلاع‌رسان به همراه توسعه و به‌روزرسانی سامانه‌ها و نرم‌افزار پیش‌بینی اطلاع‌رسانی آلودگی هوا و تحت وب سیاهه انتشار شهر تهران از جمله اقدامات این شرکت است.

وی یکی دیگر از اقدامات این شرکت را کمک به جایگزینی و بهسازی موتورسیکلت‌های کاربراتوری عنوان کرد و افزود: در فاز اول توافق‌نامه منعقده با شرکت ملی پست، سال گذشته از ۱۰۰ دستگاه موتورسیکلت برقی با حضور شهردار تهران، رونمایی و تحویل شرکت مذکور شد.

میرزایی قمی با اشاره به مهم‌ترین برنامه‌های شرکت کنترل کیفیت هوا در سال جاری گفت: کمک فنی و اعتباری به جایگزینی ۵ هزار دستگاه موتورسیکلت برقی و احداث ساختمان آزمایشگاه مرجع آلودگی هوا و صدا و همچنین بهسازی و تجهیز ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا و صدا از جمله برنامه‌های مهم این شرکت در سال ۱۴۰۲ است.

پس از ارائه گزارش عملکرد هیئت مدیره شرکت کنترل کیفیت هوا، مدیرکل امور مجامع و حسابرسی شهرداری تهران، برخی موضوعات حسابرسی و مالی و ضرورت اصلاح و به‌روزرسانی برخی از فرآیندهای مالی شرکت مذکور را تبیین و آمادگی اداره کل برای ارائه مشاوره و مساعدت در موضوعات مطروحه را اعلام کرد.