ارتش همواره آرامش و امنیت را برای ملت به ارمغان آورده است

ارتش همواره آرامش و امنیت را برای ملت به ارمغان آورده است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، دریادار علیرضا تنگسیی فرمانده نیروی دریایی سپاه در پیامی به امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرارسیدن روز ارتش و حماسه آفرینی‌های نیروی زمینی قهرمان را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امیر سرلشکر ستاد برادر سید عبدالرحیم موسوی

فرمانده محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

روز «۲۹ فروردین» یادآور ذکاوت و نیز عنایت ویژه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به دلاور مردان و جان برکفان همیشه سرافرازی است که زیر پرچم ولایت در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران لحظه‌ای نیاسودند و برای اهتزاز گوهر ایمان، عزت و شرافت بر تارک زخم دیده این مرز و بوم، جان در کف اخلاص نهادند.

تاریخ سراسر افتخار میهن عزیز اسلامی ایران به داشتن ارتشی جان برکف و ایثارگر به خود می بالد و قطعأ ملت ما این تاریخ سرشار از حماسه و ایثار و غرور را فراموش نمی‌کند چرا که ارتش همیشه قهرمان جمهوری اسلامی ایران همواره آرامش و امنیت را برای ملت بزرگ به ارمغان داشته است.

امروز وحدت و یکپارچگی شایسته ارتش و سپاه با ویژگی‌ها و دامنه‌های مأموریتی متفاوت در چارچوب یک دکترین دفاعی واحد به لحاظ ارتباطات، تعاملات و همکاری‌های راهبردی و استراتژیک یکی از ابداعات و اختراعات ارزشمند انقلاب اسلامی و مزیت‌های منحصر به فرد نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی ایران است که باعث ناکامی اهداف شیطانی دشمنان در عرصه‌های مختلف و افزایش اثربخشی و بهره وری نیروهای مسلح شده است.

اینجانب «۲۹ فروردین ماه» سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را گرامی داشته و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات خالصانه جنابعالی در این ماه پر فیض ضیافت الله، از خداوند منان، سلامتی، بهروزی و توفیقات بیش از پیش شما برادر گرامی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه توجهات و عنایات حضرت بقیه الله اعظم (عج) و تحت زعامت حکیمانه ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) مسئلت می‌نمایم.

منبع : مهر