اردوی تیم هندبال جوانان پسر با ۲۱ بازیکن آغاز شد

اردوی تیم هندبال جوانان پسر با ۲۱ بازیکن آغاز شد

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-06-22

به گزارش خبرنگار تازه ترین ها، نخستین اردوی تیم ملی هندبال جوانان پسر برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در پی اخذ مجوز برگزاری آن از سوی وزارت ورزش از پنجشنبه هفته گذشته در تهران آغاز شده است.در این اردو که از روز پنج شنبه ۲۰ شهریورماه به مدت یک هفته در تالار شهید قاسم سلیمانی فدراسیون برگزار خواهد شد ۲۱ بازیکن زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد.علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون به همراه عزتی دبیر و ریاحی مشاور رئیس فدراسیون صبح امروز شنبه با حضور در محل تمرین جوانان کشورمان از نزدیک شاهد تمرینات ملی پوشان بودند.
رئیس فدراسیون در ابتدای جلسه تمرینی امروز در سخنان کوتاهی از ملی پوشان کشورمان خواست تا اهتمام خود برای حفظ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی بنمایند و به آنان گفت: سلامتی شما و خانواده تان از همه چیز برای ما مهمتر است.
وی در ادامه افزود: راه پر فراز و نشیبی پیش رو داریم و باید ۶ ماه سخت کار کنیم تا آماده شویم و همه ارکان فدراسیون و جامعه هندبال اعم از باشگاه‌ها می باستی در برگزاری اردوها بازیکنان را در اختیار تیم ملی و کادر آن قرار داده و همکاری لازم را داشته باشند.
پاکدل در پایان گفت: سعی کرده‌ایم که امکانات لازم را برای شما مهیا کنیم و از این به بعد نیز هر شرایطی نیاز باشد آن را فراهم خواهیم نمود.
مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در سال ۲۰۲۱ در شیراز برگزار می‌شود.