از رد صلاحیتم قانع نشدم/ فدراسیون با مدیریت شخصی شکست می‌خورد

از رد صلاحیتم قانع نشدم/ فدراسیون با مدیریت شخصی شکست می‌خورد

به گزارش مهر، حیدر بهاروند بعد از انتخابات فدراسیون فوتبال درباره بدهی‌های سنگین فدراسیون و کار سخت رئیس بعدی گفت: شما بگویید بدهی فدراسیون فوتبال چقدر است؟ بدهی فدراسیون در قبال مطالبات ما در فیفا ناچیز است. با مستندات حرف می زنم. اگر تحریم‌ها رفع شود راحت ۱۵۰ میلیارد وارد فدراسیون می‌شود؛ برای زیرساختها و تمام امور فدراسیون.

بهاروند پیش از این به عنوان نایب رئیس دوم و سپس به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال فعالیت می‌کرد و با انتخاب شهاب الدین عزیزی خادم، مجدداً به عنوان سرپرست نایب رئیسی انتخاب شد. وی در واکنش به سئوال خبرنگاران مبنی بر اینکه فدراسیون قرار نیست تغییر زیادی داشته باشد، تاکید کرد: این توهین به تیمی است که رای آورده‌اند. خرد جمعی است. هیات رئیسه فرد نیست. رئیس فدراسیون در هیات رئیسه به تنهایی تصمیم گیرنده نیست. این توهین به افرادی است که رای آورده‌اند. شخص نمی‌تواند اعمال نظر کند. اگر کسی شخصاً اعمال نظر کند شکست می‌خورد.

بهاروند همچنین شخصاً برای حضور در بخش ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده بود اما صلاحیتش تایید نشد ولی در تیم انتخاباتی شهاب الدین عزیزی خادم رئیس جدید حضور دارد. وی در پاسخ به این سئوال که دلیل رد شدن صلاحیت برای حضور در انتخابات فدراسیون چه بوده و اینکه آیا از آن قانع شده است؟ گفت: هیچ چیز نبود. من قانع نشدم.