استعفای عجیب مدیرعامل ماشین‌سازی/ به علت دروغگویی کناره‌گیری کردم

استعفای عجیب مدیرعامل ماشین‌سازی/ به علت دروغگویی کناره‌گیری کردم

خبرورزشی –

مدیرعامل باشگاه فوتبال ماشین سازی تبریز پس از تساوی امروز این تیم در لیگ دسته یک کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، استعفا و کناره گیری خودرا از تیم تبریزی اعلام کرد.

وی افزود: در چند روز گذشته تیم فوتبال ماشین سازی را که تحویل گرفتم تمامی بدهی های این باشگاه را پرداخت کردم و با بازیکنان آزادی که فصل گذشته در تیم ماشین سازی بودند، و الان تیم ندارند برای بازگشت به این تیم مذاکراتی نیز داشتم که طی آن سینا عبدالهی مدافع ملی پوش ماشین سازی به این تیم بازگشته ولی متاسفانه بخاطر برخی کار شکنی‌ها از طرف مسئولین امر در هیات فوتبال و سازمان لیگ کارت بازی این بازیکن صادر نشده است.

وی ادامه داد: مگر می‌شود ۳هفته مسئولین بگویند برای بازی دو بازیکن اصلی تیم مشکلی نیست ولی درست در چند دقیقه مانده به آغاز بازی بگویند که سینا عبدالهی و بابک علیزاده نمی‌توانند بازی کنند.

مصائبی ادامه داد: بخاطر برخی دروغ گویی ازطرف مسئولین هیات فوتبال بجای دست گیری و کمک که از پای ما کشیدند استعفا می‌دهم و به عنوان عاشق و هوادار این تیم کنارشان خواهم بود.

گفتنی است، ماشین سازی تبریز پس از انتصاب مصائبی روزهای آرامی را داشت که ۴ بازیکن سابق این تیم، حبیب گردانی، فردین عابدینی، سینا عبدالهی و بابک علیزاده به این بازگشته وحتی سرمربی این تیم نیز تغییر یافت و مسعود حیدرزاده به عنوان سرمربی این تیم منصوب شد. که متاسفانه علیرغم تلاش برای احیای تیم فوتبال ماشین سازی تبریز بنابه گفته مدیرعامل این باشگاه برخی از مسئولین کم کاری کرده و قصدی برای کمک به احیای این تیم ندارند.

منبع : خبرورزشی