استقلالی‌ها گفتند آبروی ما رفت؛ جان مادرتان محکم بازی نکنید/ بیت‌المال در فوتبال به بی‌لیاقت‌ها رسیده/ این افراد غیرت و شرف ندارند

استقلالی‌ها گفتند آبروی ما رفت؛ جان مادرتان محکم بازی نکنید/ بیت‌المال در فوتبال به بی‌لیاقت‌ها رسیده/ این افراد غیرت و شرف ندارند

خبرورزشی –

یحیی بهاری مدیرعامل باشگاه نود ارومیه در خصوص اتفاقاتی که در جریان دیدار استقلال رخ داد حرف های تازه ای برای گفتن دارد که در زیر می خوانید:

*از روز گذشته این شایعه به وجود آمده که بازیکنان نود ارومیه قبل از بازی و در حین گرم کردن به استقلالی ها گفتند کمتر گل بزنید اما باید بگویم اتفاقا بر عکس این را گفته‌اند. با گوش های خودم شنیدم بازیکنان استقلال در داخل زمین به ما گفتند که اعتبار و آبرویمان رفته است و  شما که قصد قهرمانی ندارید پس جان مادرتان در مقابل ما محکم بازی نکنید!

*انسان عاقل باید بداند که تا دقیقه ۸۸ استقلال اسیر تیم ما بود. قبل از بازی هم گفتم که مشکل فوتبال ما این است که یک سری پول بیت المال به یک سری از اشخاص داده می شود که لیاقتش را ندارند و وقتی منافع خود را در خطر می بینند خیلی راحت می آیند و چنین صحبت هایی را مطرح می کنند.

*فرق بین محمد رستمی با هافبک های استقلال چه بود؟ نصف بازیکنان ما تا به امروز حتی به تهران هم نیامده بودند، چه برسد به اینکه در ورزشگاه آزادی بازی کنند. این صحبت ها ناراحت کننده است ولی در هر حال همه چیز پول نیست و برخی  مواقع بحث غیرت است که بازیکنان ما داشتند. کسانی که چنین حرف هایی را می زنند گویا بویی از غیرت و شرف نبرده اند.

*ما با یک کادر بومی کاری کردیم گه اگر اسم تیم ها عوض می شد اختلاف دو تیم بیش از ده گل بود. بازیکنان ما در دقایق آخر خود را برنده دیدند و بازی را ول کردند که منجر به این شد گل تساوی را دریافت کردیم.مطمئن باشید که  آینده درخشانی  از این بچه ها خواهید دید.

*جای این که بگویند که یک کار فرهنگی را در این بازی انجام دادیم بعد می گویند بازیکنان نود گفتند که کم به ما گل بزنید. استقلال هم منصف بود که به حرف ما گوش کرد کم گل زد! این موضوع خیلی خنده دار  است. امید وارم کار های فرهنگی در فوتبال بیشتر از این لگد مال نشود.

185304 - استقلالی‌ها گفتند آبروی ما رفت؛ جان مادرتان محکم بازی نکنید/ بیت‌المال در فوتبال به بی‌لیاقت‌ها رسیده/ این افراد غیرت و شرف ندارند

منبع : خبرورزشی