استقلال دنبال شکستن طلسم نساجی/ حریف دنبال تاریخ سازی

استقلال دنبال شکستن طلسم نساجی/ حریف دنبال تاریخ سازی

به گزارش خبرنگار مهر، در تنها دیدار باقی مانده از مرحله یک چهارم نهایی امشب و در ورزشگاه آزادی دو تیم نساجی و استقلال به مصاف هم می‌روند تا تکلیف چهارمین تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی این مسابقات مشخص شود.

این سومین بار است که استقلال و نساجی در این فصل با یکدیگر دیدار می‌کنند و دو دیدار قبلی شان که در چارچوب لیگ برتر برگزار شد، با نتایج مشابه تساوی بدون گل به پایان رسید.

آبی پوشان که در لیگ برتر هم با ۵۴ امتیاز در صدر جدول قرار دارند و شانس خوبی برای قهرمانی در این مسابقات دارند، به جز نساجی دروازه همه حریفان خود را در مجموع دو دیدار نیم فصل‌های اول و دوم باز کرده‌اند و نساجی تنها تیمی است که ۱۸۰ دقیقه دروازه‌اش را مقابل شاگردان مجیدی حفظ کرده است.

استقلال که اشتهای زیادی برای پیروزی در این بازی و رسیدن به مرحله نیمه نهایی جام حذفی دارد، ناچار است برای رسیدن به این منظور طلسم دروازه نساجی را شکسته و برای اولین بار در این فصل دروازه این تیم را باز کند.

از سوی دیگر تیم نساجی که برای خودش به اندازه استقلال شانس پیروزی در این بازی و راهیابی به نیمه نهایی را قائل است، اندیشه‌های خاص ساکت الهامی را برای رسیدن به این منظور پیش می‌برد. نساجی‌ها در حالی امشب با آبی پوشان دیدار می‌کنند که تاکنون سابقه راهیابی به مرحله نیمه نهایی جام حذفی را نداشته و در صورت پیروزی در این بازی تاریخ سازی کرده و برای اولین بار در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی حضور پیدا می‌کند.

دیدار تیم‌های استقلال و نساجی از ساعت ۲۰:۳۰ امشب به میزبانی آبی پوشان در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود.

منبع : مهر