اسماعیلی برای مقابله با شبیخون فرهنگی برنامه ندارد

اسماعیلی برای مقابله با شبیخون فرهنگی برنامه ندارد

به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر، رحمت‌الله نوروزی نماینده مردم علی‌آباد کتول در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز پارلمان در تذکری شفاهی، اظهار داشت: وزرای پیشنهادی دولت باید در زمان ارائه نطق خود پاسخ سوالات نمایندگان به ویژه مخالفان را بدهند.

وی بیان کرد: متأسفانه می‌بینید که برخی از وزرای پیشنهادی دولت به هیچ یک از سؤالات و ابهامات پاسخ نمی‌دهند و صرفاً مباحث کلی را مطرح می‌کنند.

نماینده مردم علی‌آباد کتول در مجلس گفت: برای مثال، وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری برنامه‌های خود را برای بهبود وضعیت اعضای هیئت علمی و اجرای رتبه‌‍بندی فرهنگیان مطرح نکرد و به شبهات پاسخ نداد. 

نوروزی تصریح کرد: علاوه بر این، شاهد بودیم که وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی هم برنامه خود را برای مقابله با شبیخون فرهنگی ارائه نکرد و فقط به مباحث کلی پرداخت که این رویه باید اصلاح شود و وزرای پیشنهادی باید به سؤالات و ابهامات نمایندگان پاسخ دهند.

قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را به عهده داشت، در پاسخ به این تذکر گفت: تذکر شما درست است و وزراء حتما باید به سؤالات و ابهامات نمایندگان مجلس شورای اسلامی در زمان نطق خود پاسخ دهند.