اسکندری و تاجیک نایب قهرمان شدند

اسکندری و تاجیک نایب قهرمان شدند

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، امروز افتخار تاریخی دیگری برای بدمینتون بانوان ایران رقم خورد و تیم دو نفره دختران ایران به مقام نایب قهرمانی رقابت های بین المللی فجر دست یافت.

رومینا تاجیک و پریا اسکندری که پیش از این با صعود به نیمه نهایی و سپس فینال رقابت های دوبل بین المللی فجر دست به کار بزرگی زده بودند تاریخ سازی خود را امروز کامل کردند. تیم دو نفره ایران که به فینال دوبل صعود کرده بود امروز مقابل تیم قدرتمند برزیل قرار گرفت و هر چند دو بر صفر مغلوب شد اما با کسب مدال نقره و نایب قهرمانی برگ زرینی وارد تاریخ بدمینتون ایران کردند.

تیم پریا اسکندری و رومینا تاجیک در فینال دوبل زنان مقابل ژاکلین و سامیا لیما از برزیل قرار گرفتند و در دو گیم و با نتایج ۲۱ بر ۱۴ و ۲۱ بر ۱۱ مغلوب شدند.

تعدادی از بازیکنان خارجی حاضر در سی و دومین رقابت های بین المللی فجر رنکینگ زیر ۱۰۰ دارند. تاجیک و اسکندری در حالی مقابل تیم برزیل باختند که در جدول اصلی همین رقابت ها یک بار دیگر مقابل آنها قرار گرفته بودند. تیم دو نفره ایران سپس در مراحل بعدی تیم هایی از ایران، عراق، مکزیک و هند را بردند.

به این ترتیب پرونده رقابت های بین المللی بدمینتون برای بدمینتون بانوان ایران با یک افتخار تاریخی و بزرگ به بسته شد.