اطمینان داورزنی از پیروزی ایران بر برزیل/تزریق روحیه به ملی‌پوشان

اطمینان داورزنی از پیروزی ایران بر برزیل/تزریق روحیه به ملی‌پوشان

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم ملی والیبال ایران ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه سه‌شنبه ۱۵ شهریور و در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان ۲۰۲۲ به مصاف برزیل می‌رود.

محمدرضا داورزنی در پایان جلسه آنالیز دقایقی با ملی‌پوشان و اعضای کادر فنی صحبت کرد تا انگیزه آن‌ها را برای بازی با برزیل مضاعف کند.

رئیس فدراسیون والیبال در بخشی از صحبت‌هایش با تقدیر از عملکرد تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی جهان، اظهار داشت: بازی با برزیل اهمیت زیادی دارد و اگر مطمئن نبودم که ایران می‌تواند در این بازی پیروز شود به لهستان نمی‌آمدم.

وی ادامه داد: فارغ از هر نتیجه‌ای که مقابل برزیل کسب شود، برای من، مردم و حتی خودتان بسیار مهم است که در پایان مسابقه از حس جنگندگی و تلاش خود رضایت داشته باشید. برزیل تیم بزرگ و با تجربه‌ای است، اما ما هم ایران هستیم و می‌توانیم دست به کارهای بزرگ بزنیم.

دکتر داورزنی خطاب به ملی‌پوشان گفت: اگر بتوانید مقابل برزیل برنده شوید نام‌تان در تاریخ والیبال ایران ثبت خواهد شد. همه شما سختی‌های زیادی را تحمل کرده اید تا به اینجا برسید، پس کارتان را به نحو احسن تمام کنید.

در ادامه بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی با تمجید و تقدیر از میلاد عبادی‌پور به عنوان کاپیتان تیم ملی، از داورزنی درخواست کرد تا حمایت‌های بیشتری از بازیکنان این نسل که سرمایه‌های کشور هستند انجام شود. همچنین عبادی‌پور هم در چند جمله از زحمات فدراسیون والیبال تشکر کرده و ابراز امیدواری کرد که ایران بتواند برنده بازی با برزیل باشد.

دو تیم ایران و برزیل در طول تاریخ ۱۹ بار به مصاف یکدیگر رفتند که ایران تنها سه بار فاتح میدان بوده و در ۱۶ مسابقه مغلوب این تیم قدرتمند شده است.

منبع : مهر