اطمینان یوونتوس از پیروزی در نبرد حقوقی با رونالدو

اطمینان یوونتوس از پیروزی در نبرد حقوقی با رونالدو

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو اخیراً از طریق وکلایش اقدماتی قانونی علیه باشگاه یوونتوس انجام داده است تا ۱۹ میلیون یورویی که مدعی شده باشگاه به او بدهکار است را وصول کند. سران باشگاه یوونتوس اما نه تنها برنامه‌ای برای پرداخت این مبلغ ندارند بلکه مطمئن هستند که دادگاه هم به نفع آنها رأی خواهد داد.

در همین راستا سایت کالچو مرکاتو جزئیاتی را درباره اختلاف دو طرف منتشر کرده و نوشته است که وکلای ستاره پرتغالی پرونده شکایت خود از بانوی پیر را به شورای حل اختلاف کمیته ملی المپیک ایتالیا برده و ادعا کرده‌اند طلب‌شان از یووه بابت حقوق‌های معوقه‌ای است که در زمان شیوع کرونا باشگاه وعده پرداخت با تأخیر آنها را داده بوده است.

 

در مدارکی که ابتدای سال جاری در جریان تحقیقات دادستانی تورین درباره پرونده تخلفات مالی باشگاه یوونتوس به دست آورد، مشخص شد باشگاه در حالی که به مقامات فدراسیون و سازمان لیگ اعلام کرده بود بازیکنانش برای کمک مالی به باشگاه از دریافت حقوق سه ماه‌شان چشم‌پوشی کرده‌اند، در پشت پرده با بازیکنان توافق کرده که حقوق این سه ماه را با تأخیر به حساب‌شان واریز کند. در حقیقت رونالدو هم با استناد به همین مدارک مدعی شده که یوونتوس باید حقوق آن ماه‌ها را که مجموعاً 19 میلیون یورو می‌شود، به او بپردازد. باشگاه یوونتوس رونالدو را دارای چنین حقی نمی‌داند چرا که او هرگز توافق‌نامه‌ای که در آن زمان با سایر بازیکن صورت گرفت را امضا نکرده بود.

در همین حال اما وکیل باشگاه یوونتوس مدارک ارسالی از سوی وکلای رونالدو به دادگاه را فاقد ارزش قانونی دانسته است، چرا که محتوای آنها مربوط به پرونده‌ای دیگر است و ارتباطی با موضوع شکایت بازیکن حال حاضر تیم فوتبال النصر ندارد. علاوه بر این یووه، یک برگ برنده بزرگتر هم برای پیروزی در نبرد حقوقی با رونالدو دارد که آن  یک سند کلیدی مربوط به توافق دو طرف در زمان جدایی ستاره پرتغالی از تورینی‌ها برای بازگشت به منچستریونایتد در سال 2021 می‌شود. مطابق این سند، رونالدو هنگام ترک یوونتوس و تسویه حساب با این باشگاه، مدارکی را امضا کرده که به موجب آن تأیید کرده است هیچ طلبی از باشگاه ندارد.

انتهای پیام/