اعلام آمادگی کمیل قاسمی و حسن رحیمی برای حضور در المپیک

اعلام آمادگی کمیل قاسمی و حسن رحیمی برای حضور در المپیک

به گزارش مهر، کمیل قاسمی قهرمان و نایب قهرمان المپیک و دارنده مدال نقره رقابت‌های جهانی کشتی آزاد این روزها تمرینات خود را از سر گرفته و گویا هوای حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۱ را در سر دارد. قاسمی که با کاهش وزن و تمرینات کشتی به لحاظ بدنی در فرم ایده آلی قرار گرفته، درباره برنامه‌های آینده خود گفت: به هر صورت کشتی در خون من است و همیشه کشتی گرفتن را دوست دارم. وی درباره این سوال که آیا برای حضور در المپیک آماده می‌شود گفت: باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و چقدر شرایط مهیا است. اگر نیاز باشد ممکن است هر اتفاقی بیفتد.

همچنین حسن رحیمی قهرمان و نایب قهرمان کشتی آزاد جهان و عنواندار المپیک درباره وضعیت کمیل قاسمی هم تیمی سابقش اظهار داشت: چند روز پیش با کمیل تمرین کردیم و وقتی انرژی و انگیزه‌ای را که داشت دیدم، گفتم او همچنان شانس کسب مدال در میادین بزرگ است، برای همین پیشنهاد دادم بار دیگر خود برای حضور در رقابت‌های پیش رو از جمله المپیک ۲۰۲۱ توکیو آماده کند و او نیز به نظرم بدش نیامد، اما باید ببینیم در آینده این ابراز علاقه تا چه اندازه اجرایی خواهد شد.

دارنده مدال برنز جهان درباره این سوال که آیا خودش نیز دوست دارد برای بازی‌های المپیک کشتی بگیرد، گفت: حقیقت وقتی انگیزه و انرژی کمیل را دیدم من هم بسیار روحیه گرفتم و برای کشتی گرفتن و مسابقه دادن با انگیزه شدم اما باید دید در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد و شرایط چگونه است، امیدوارم شاهد خبرهای خوبی باشیم.

40db6d4836f7f4f3542fa03fd0f8ed3f scaled - اعلام آمادگی کمیل قاسمی و حسن رحیمی برای حضور در المپیک

45d3ce0ab9c2b17efcf9d57d0ddaf8cb scaled - اعلام آمادگی کمیل قاسمی و حسن رحیمی برای حضور در المپیک