اعمال محدودیت های ترددی ساعت ۲۱ به بعد برای کاهش دورهمی ها است

اعمال محدودیت های ترددی ساعت ۲۱ به بعد برای کاهش دورهمی ها است

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-09-02

به گزارش مهر، محمود قاسم نژاد صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای محدودیت‌های جدید کرونایی از روز گذشته در استان گیلان همزمان با کشور، اظهار کرد: نیروی انتظامی هم به صورت فیزیکی و هم هوشمندانه مبادی ورودی و خروجی استان گیلان را کنترل می‌کند.

وی به کاهش محسوس تردد در مبادی ورودی استان گیلان در جنوب، شرق و غرب اشاره کرد و افزود: عده‌ای نیز که به دلیل عدم اطلاع و آگاهی و یا هر دلیل دیگر از طریق این مبادی وارد استان می‌شوند با هدایت و نیروهای انتظامی به مبدا خود بازگردانده شدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان در ادامه با اشاره به تعیین اعمال محدودیت ترددی به شهرهای قرمز، گفت: در جلسه روز گذشته ستاد ملی کرونا تصویب شد برای شهرهای قرمز به ویژه مراکز استان‌ها از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح ممنوعیت تردد اعمال شود.

وی ادامه داد: علت اعمال این محدودیت‌ها به منظور کاهش حضور شهروندان در دورهمی ها و مهمانی‌ها است این محدودیت‌ها تنها برای وسایل نقلیه شخصی اعمال خواهد شد تردد برای وسایل نقلیه عمومی آزاد خواهد بود.

قاسم نژاد با بیان اینکه امیدواریم شهروندان گیلانیان که در ماه‌های گذشته نیز برای کاهش میزان انتقال و ابتلاء به ویروس کرونا با مسئولان همکاری کرده و مشارکت داشته اند این بار نیز با رعایت دستور العمل ها بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت‌ها قطعاً میزان صعودی ابتلاها دوباره روند کاهش خواهد داشت.