افتتاحیه بازی‌های پارالمپیک در توکیو چند تماشاگر تلویزیونی داشت؟

افتتاحیه بازی‌های پارالمپیک در توکیو چند تماشاگر تلویزیونی داشت؟

به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر و به نقل از kyodo news، داده های اولیه توسط Video Research Ltd نشان داد که میانگین بینندگان این مراسم در منطقه کانتو که سه شنبه به طور مستقیم از شبکه اصلی NHK پخش شد ، ۲۳.۸ درصد بود.

«کریگ اسپنس» سخنگوی کمیته بین المللی پارالمپیک در یک نشست خبری گفت: این واقعاً دلگرم کننده است. بنابراین امیدواریم بتوانیم این حرکت را ادامه دهیم و افراد بیشتری را به تماشای این ورزش وادار کنیم.

اوج رتبه بندی در این منطقه ۲۶ درصد بود که در بخشی از مراسم هنگامی که ورزشکاران پارالمپیک از ۱۶۰ کشور در حال ورود به ورزشگاه ملی بودند ثبت شد.

در منطقه کانسای با مرکزیت اوساکا در غرب ژاپن ، میانگین رتبه بندی پخش مستقیم مراسم از شبکه NHK به طور متوسط ۱۷.۸ درصد بود.

شانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک از روز سه شنبه (۲ شهریورماه) با برگزاری مراسم افتتاحیه به صورت رسمی آغاز شد و تا ۱۴ شهریورماه ادامه خواهد داشت. ۴۴۰۳ ورزشکار در این رویداد حضور دارند. در مجموع ۵۳۹ مدال در ۲۲ رشته این رقابت ها توزیع خواهد دش.

پارالمپیک که دارای رکورد ۴۴۰۳ ورزشکار است ، شامل ۵۳۹ مدال در ۲۲ ورزش است ، تا ۵ سپتامبر ادامه خواهد داشت.

بازی های پارالمپیک همچون المپیک یک رویداد تلویزیونی خواهد بود زیرا برگزارکنندگان تصمیم گرفتند مسابقات را پشت درهای بسته برگزار کنند تا بخشی از اقدامات برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام شود.