افتتاح پایگاه واکسیناسیون «خیمه شهدای اصفهان» توسط بنیاد شهید

افتتاح پایگاه واکسیناسیون «خیمه شهدای اصفهان» توسط بنیاد شهید

به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر، سعید اوحدی در مراسم افتتاح پایگاه واکسیناسیون «خیمه شهدای اصفهان» که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد با تبریک روز پزشک، گفت: تقارن این روز با ایام عزاداری سیدالشهدا (ع) و ایام محرم هم اتفاق تأثیرگذاری در مسیر خدمات رسانی پزشکان عزیز است که آن را به فال نیک می‌گیریم.

وی افزود: از زمان شیوع بیماری کرونا شاهد بودیم که پزشکان و عزیزان کادر درمان با تمام وجود هرچه داشتند در طبق اخلاص قرار دادند و برای خدمات‌رسانی به مردم کشورمان از هیچ فداکاری دریغ نکردند و با ایثارگری تمام حماسه بسیار بزرگی آفریدند.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه امیدواریم با تمهیدات جدیدی که در دولت سیزدهم اندیشیده می‌شود شاهد سیر نزولی بیماری کرونا باشیم افزود: امروز شاهد اهدای مرکزی با مساحت ۵ هزار متر مربع به مجموعه درمانی کشورمان هستیم که این اقدام توسط خیریه شهدای گلستان اصفهان صورت گرفته است و به منظور اجرای طرح واکسیناسیون بیماری کرونا از آن استفاده می‌شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: از تمام عزیزانی که برای آماده‌سازی این مجموعه زحمت کشیده‌اند تشکر می‌کنیم و امیدواریم با اقدامی جهادی که در زمینه واکسیناسیون انجام خواهد شد شاهد اتفاقات خوبی در زمینه کاهش مشکلات ناشی از بیماری کرونا باشیم.