افزایش سطح آماده باش نظامیان صهیونیست در مرز غزه

افزایش سطح آماده باش نظامیان صهیونیست در مرز غزه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شهاب، کانال ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی شامگاه پنج شنبه از افزایش آماده باش نظامیان این رژیم در مرز غزه خبر داد.

بر اساس این گزارش، کانال ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی افزود که افزایش سطح آماده باش نظامیان صهیونیست در مرز غزه در پی شهادت محمد السعدی و نعیم الزبیدی در جنین اتخاذ شده است.

لازم به ذکر است که بامداد امروز همزمان با یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین (شمال کرانه باختری) مبارزان مقاومت وارد درگیری مسلحانه با آنها شدند.

در پی این درگیری‌های شدید «محمد ایمن السعدی» (۲۶ ساله) از فرماندهان گردان جنین و «نعیم جمال زبیدی» (۲۷ ساله) از اعضای این گردان به شهادت رسیدند.

گردان جنین وابسته به گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) در همین رابطه با صدور بیانیه ای از شهادت این دو عضو گردان جنین خبر داد.

این گروه مقاومتی با صدور بیانیه ای از درگیری شدید مبارزانش با نظامیان صهیونیست و تیراندازی شدید به سوی آنها خبر داد که در نتیجه آن این دو مبارز به شهادت رسیده اند.

در روزهای اخیر رژیم صهیونیستی حملات خود علیه کرانه باختری را به شدت افزایش داده است و تنها طی دو روز دستکم ۹ فلسطینی را در مناطق مختلف کرانه باختری به شهادت رسانده است.

منبع : مهر