افشاگری صنعاء درباره نفوذی‌های خود در مأرب

افشاگری صنعاء درباره نفوذی‌های خود در مأرب

 فارس: «عبدالخالق العجری» سخنگوی وزارت کشور دولت نجات ملی یمن گفت، دستگاه‌های اطلاعاتی وابسته به وزارت کشور در میان نیروهای ائتلاف متجاوز در مأرب، نفوذی‌‌هایی را در اختیار دارد و از این طریق در جریان تحرکات دشمن قرار می‌گیرد.

وی به «المسیره» گفت، سران القاعده در عدن با هدف تحکیم تسلط القاعده بر مأرب با سران القاعده در مأرب تماس برقرار کرده‌اند.

العجری ادامه داد، بیش از ۸۵ نفر از سران القاعده ارتباط علنی با خارج دارند و پیشتر به صفوف نیروهای ائتلاف سعودی ملحق شده‌اند. ارتباط القاعده با آمریکا دیگر بر هیچ کسی پوشیده نیست.

استان مأرب ۱۷۴۰۵ کیلومتر مربع مساحت دارد و در ۱۷۰ کیلومتری صنعاء قرار دارد که از طریق گذرگاه «الودیعه» در شمال به هم وصل می‌شوند.

توصیه عبدالسلام به مزدوران

از طرف دیگر «محمد عبدالسلام» سخنگوی انصارالله و رئیس هیأت مذاکره‌کننده دولت نجات ملی به «مزدوران» توصیه کرد که خود را از شر تبعیت کورکورانه بیگانه‌ای که چشم طمع به یمن دارد خلاص کنند.

وی در توییتر خود به نوزده حمله هوایی به «صراوح» در مأرب طی ساعات گذشته اشاره کرد و افزود، این حملات نفعی برای مزدوران ندارد و آنها بهتر است قبل از اینکه فرصت از دست برود به سمت ملت خود بازگردند.

انتهای پیام/ص