افشای رقم قرارداد خارجی‌های پرسپولیس/ ادعای سپاهان تکذیب شد

افشای رقم قرارداد خارجی‌های پرسپولیس/ ادعای سپاهان تکذیب شد

به گزارش خبرنگار مهر، حضور باشگاه پرسپولیس در تالار فرا بورس باعث شده است تا تمام قراردادهای این باشگاه برای اطلاع سهامداران در سامانه «کدال» منتشر شود.

از این رو طبق اعلام این سامانه، باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به سازمان بورس رقم قرارداد بازیکنان خارجی و دستیاران فصل جاری یحیی گل محمدی را بعد از پیوستن شیخ دیاباته مهاجم خارجی و جدید سرخپوشان به روز رسانی کرده است.

طبق نامه مورخ ۱۶/‏۰۶/‏۱۴۰۱‬ که به امضای رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رسیده است مجموع قرارداد بازیکنان خارجی پرسپولیس که شامل گئورگی گولسیانی، وحدت هنانوف، شیخ دیاباته و یورگن لوکادیا می‌شود ۵۴ میلیارد و ۹۲۸ میلیون تومان برآورد شده است. همچنین ولسلی ننکا، پپه لوسادا و اوسمار ویرا نیز با قراردادی به ارزش ریالی ۱۱ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان به یحیی گل محمدی در کادر فنی کمک می‌کنند.

در این قرارداد مبلغ کل قراردادهای بازیکنان داخلی ۱۵۴ میلیارد تومان اعلام شده است.

تیم‌های پایه نیز تا کنون ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قرارداد بسته‌اند که هنوز خبری از پرداختی بخش اول این قراردادها نیست.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - افشای رقم قرارداد خارجی‌های پرسپولیس/ ادعای سپاهان تکذیب شد

به گزارش خبرنگار مهر، قرارداد خارجی های پرسپولیس در حالی مبلغ ۵۴ میلیارد تومان اعلام شده است که چند روز پیش باشگاه سپاهان یک ادعای جنجالی در این خصوص مطرح کرد.

محمد صادق میرصالحیان مدیررسانه ای سپاهان بعد از پیوستن دیاباته به پرسپولیس، با انتشار پیامی نوشت: ««لوکادیا و دیاباته جمعه ۳ میلیون یورو قیمت خورده اند. یعنی حدود ۹۰ میلیارد تومان برای دو نفر! از جیب چه کسی این هزینه ها انجام شده است. نماینده های محترم مجلس کجای مجلس نشسته اند؟ این ها تخلف نیست؟»

منبع : مهر