اقتدار دفاعی و نظامی ایران برای تهدید هیچ کشور و ملتی نیست

اقتدار دفاعی و نظامی ایران برای تهدید هیچ کشور و ملتی نیست

به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر، حجت الاسلام آقاجانپور ر ئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در پیامی به مناسبت روز صنعت دفاعی گفت: ۳۱ مرداد روز صنعت دفاعی کشور را به دانشمندان، فرهیختگان، مهندسین، متخصصین و کارکنان پرتلاش وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تبریک می‌گویم و دست و بازوی توانمند آنان را می‌بوسم.

وی افزود: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار است، اقتدار دفاعی و نظامی ایران برای تهدید هیچ کشور و ملتی نیست. برای جلوگیری از تهدید و برای حفظ امنیت کشور است.

وی همچنین تصریح کرد: باید قوی بشویم تا دشمن تهدید نکند، باید قوی بشویم تا نظام سلطه خواسته‌های نامشروع خود را به ما تحمیل نکند.

حجت الاسلام آقاجانپور افزود: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به ملت شریف ایران اطمینان می‌دهد در اجرای اوامر ولی امر مسلمین امام خامنه ای عزیز، راه اقتدار را با قوت پیش خواهد برد، قدرت دفاعی و نظامی کشور به هیچ وجه قابل مذاکره و چانه زنی نیست.

وی در پایان گفت: سلام و درود خدا بر هزار شهید صنعت دفاعی کشور بویژه شهیدان چمران، نامجو، فکوری و دانشمند برجسته و ممتاز هسته‌ای و دفاعی کشور شهید محسن فخری زاده که در مسیر ارتقاء اقتدار دفاعی و نظامی کشور جان خود را فدای جانان نمودند.