اقدامات بهشت زهرا در بحران کرونا برگ زرین مدیریت این سازمان است

اقدامات بهشت زهرا در بحران کرونا برگ زرین مدیریت این سازمان است

به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر، سعید عمرانی معاون قضائی دادستان کل کشور و هیأت همراه با حضور در سازمان بهشت زهرا (س) با اعضای ستاد بحران این سازمان دیدار و از خدمات آنان در مدیریت بحران کرونا تقدیر کرد. معاون قضائی دادستان کل کشور تصریح کرد: خدمات رسانی بهشت زهرا (س) در زمره خدمات سخت و طاقت فرسا قرار دارد و به واسطه انجام امور متوفی به دست پرسنل شریف بهشت زهرا (س) این واجب کفایی که به عهده تمام افراد جامعه است به خوبی به انجام می‌رسد.

عمرانی افزود: در بحران کرونا شاهد هستیم که فضای بهشت زهرا (س) بیش از هر زمان دیگری معنوی شده است و این معنویت نشأت گرفته از وفاداری و جهاد مدیریت و پرسنل شریف سازمان بهشت زهرا (س) است که با تأسی از فرهنگ عاشورا تکریم مردم داغدار که در بدترین شرایط روحی برای انجام امور متوفی به بهشت زهرا (س) مراجعه می‌کنند را در دستور کار خود دارند.

معاون قضائی دادستان کل کشور در ادامه ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت بهشت زهرا (س) افزود: آن چیزی که خداوند تبارک و تعالی در آیات و روایات به عنوان عمل صالح به آن اشاره و تاکید دارند و همه بندگان را به سوی آن به عنوان مقصد اصلی هدایت کرده‌اند به نظر می‌رسد که در نوع خدماتی که پرسنل بهشت زهرا (س) به مردم داغدار ارائه می‌کنند متجلی و نمایان می‌گردد، بدین معنا که خدمت کردن بی منت و همراه با تکریم به خلق خدا در شرایط سخت عین عمل صالح است.

در ابتدای این دیدار سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و رئیس ستاد بحران سازمان بهشت زهرا (س) گزارشی از ۱۹ ماه تلاش و مجاهدت بی وقفه پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) ارائه کرد و در پایان معاون دادستان کل کشور از پرسنل با اهدا لوح تقدیر کرد.