امیدوارم امسال قهرمان جام حذفی شویم

امیدوارم امسال قهرمان جام حذفی شویم

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه‌نویی عصر شنبه در نشست خبری قبل از دیدار گل‌گهر سیرجان و شهرداری آستارا ضمن خوش آمدگویی به تیم حریف عنوان کرد: به نظر من فرشاد پیوس سرمربی تیم شهرداری آستارا در مربیگری به حقش نرسید و می‌تواند جایگاه بالاتری داشته باشد.

وی ادامه داد: یقیناً بازی حذفی از بازی لیگ برای ما مهمتر است چرا که همان طور از اسمش هم مشخص است، حذفی می‌باشد. ما با همان نگاه بازی‌های قلبی که جلو رفتم، بلکه به مراتب محکم‌تر این بازی را پیگیری می‌کنیم.

قلعه‌نویی در خصوص تیم شهرداری آستارا گفت: تیم شهرداری آستارا با توجه به اینکه من حدود دو سه بازی‌شان را دیدم، تیم بسیار دونده و خوبی هست.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه یک سری مسائل برای ما به وجود آمده، خدا را شکر خدا از نظر روحی روانی با تیم کار کردیم که آماده این دیدار شود.

سرمربی گل‌گهر در مورد بازیکنانش عنوان کرد: به بچه‌های خودم هم به خاطر بازی قبلی تبریک می‌گویم، چند بار این بازی را دیدم و لذت بردم و هر چقدر از این بچه‌ها تشکر کنم کم است، امیدواریم که فردا یک بازی خوب داشته باشیم و بتوانیم به مرحله بعد صعود بکنیم.

وی گفت: بازی‌های جام حذفی برای ما به مراتب مهمتر از بازی‌های لیگ است چرا که با پنج بازی می‌توانی یک قهرمانی به دست بیاوری، امیدواریم که این مهم برای ما امسال اتفاق بیفتد.

منبع : مهر