امیدوارم در گنبد پیروز شویم/ با جان دیگران نباید بازی شود

امیدوارم در گنبد پیروز شویم/ با جان دیگران نباید بازی شود

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-06-25

به گزارش خبرنگار تازه ترین ها هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال چهارشنبه با برگزاری ۷ دیدار پیگیری می‌شود. شاگردان محمد ترکاشوند در تیم پیکان میزبان شهرداری گنبد خواهند بود و این تیم مانند هفته نخست سه پاسور اصلی خود را به دلیل کرونا در اختیار ندارد.
سوسن آبادی به تازگی به این تیم ملحق شده تا به عنوان پاسور برای تیم پیکان فعالیت کند.
محمد ترکاشوند در گفتگو با خبرنگار تازه ترین ها درباره شرایط و وضعیت تیم پیکان گفت: هفته نخست شرایط خوبی نداشتیم حدود دو روز است که سوسن آبادی را به خدمت گرفته‌ایم تمرینات توپی را پشت سر گذاشته‌ایم تا به شرایط ایده آل برسیم کار سختی در پیش داریم چرا که پاسور نیاز به زمان دارد تا با تیم هماهنگ شود به همین دلیل سوسن آبادی را انتخاب کردیم چرا که بازیکن باتجربه ای است و می‌تواند بسیار سریع با تیم هماهنگ شود.
امیدواریم با پیروزی این هفته را آغاز کنیم گنبد تیم خوب و یکدستی دارد.
سرمربی تیم پیکان تهران ادامه داد: والیبال همیشه در گنبد به راه است بازیکنان این تیم از شرایط آمادگی خوبی برخوردار هستند امیدواریم بازیکنان خواسته‌های ما را در زمین اجرا کنند تا بازی به سود پیکان به اتمام برسد.
وی درباره بدشانسی تیم پیکان و ابتلای هر سه پاسورش به کرونا گفت: متأسفانه اتفاق نادری است که برای تیم ما رخ داد بسیار به فدراسیون اصرار کردیم که هفته نخست را برگزار نکنیم و قوانین را تغییر دهند چرا که والیبال مانند سایر رشته‌ها نیست و پست‌های تخصصی دارد پروتکل‌ها درباره والیبال کارشناسی نبود ای کاش والیبالی‌ها را می‌خواستند تا شرایط ما پرسیده می‌شد برای مثال در فوتبال اگر دروازه بان وجود نداشته باشد شرایط برای تیم بسیار سخت است در والیبال نیز پاسور موتور و مغز متفکر تیم است زمانی که پاسور نباشد تیم چه باید بکند؟ امیدوارم با آمدن سوسن آبادی شرایط تیم بهتر شود.
ترکاشوند در ادامه درباره ابتلای سایر بازیکنان تیم‌ها و قوانین سفت و سخت فدراسیون گفت: این رویه باید ادامه دار باشد و شرایط برای هیچ تیمی متفاوت نیست اگر در ادامه مقابل تیمی کوتاه بیایند یعنی قصد و غرضی وجود داشته وقتی تیم هورسان با شش بازیکن بازی می‌کند شرایط برای تیم‌های دیگر نباید متفاوت شود و همه تیم‌ها باید تمکین کنند.
وی در ادامه تاکید کرد: در فوتبال شنیده‌ام برخی تیم‌ها با وجود ابتلای بازیکنان خود به کرونا اما این موضوع را مخفی می‌کنند اگر در والیبال چنین اتفاقی رخ دهد فاجعه است و فدراسیون باید کادر فنی تیم را برای همیشه ممنوع الکار کند چرا که با جان دیگران بازی می‌شود و همچنین باشگاه باید برای همیشه منحل شود. زمانی که سه پاسور تیمم به کرونا مبتلا شدند تمام اعضای تیم را به قرنطینه خانگی فرستادم اما متأسفانه فدراسیون اجازه نداد و اصرار کرد بازی باید برگزار شود به همین دلیل بعد از ۴۸ ساعت بازیکنان را به تیم فراخواندم.