امیدواریم رکورد پرتاب وزنه F11 پارالمپیک را بزنیم

امیدواریم رکورد پرتاب وزنه F11 پارالمپیک را بزنیم

ابراهیم مؤمنی در گفت‌وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر، در خصوص وضعیت تیم ملی دو و میدانی نابینایان جمهوری اسلامی ایران در پارالمپیک توکیو اظهار داشت: تیم بسیار خوب و آماده‌ای را برای مسابقات داریم و فکر می‌کنم حداقل دو طلا را بتوانیم در پارالمپیک توکیو بیاوریم.

وی با بیان اینکه شش ورزشکار در غالب تیم ملی دو و میدانی نابینایان به المپیک توکیو اعزام شدند، افزود: از این شش نفر، چهار ورزشکار پرتابی، یک دونده ۴۰۰ متر و یک ورزشکار پرش طول هستند که امید داریم در ورزش‌های پرتابی دو مدال طلا کسب کنیم و بقیه بچه‌ها نیز با تلاش بتوانند برای ایران مدال بگیرند.

شانس کسب دو مدال طلا داریم

مربی تیم ملی دو و میدانی نابینایان ایران در پاسخ به اینکه آیا در این تیم امید رکورد وجود دارد، تصریح کرد: امیدواریم در پرتاب وزنه F11 یک رکورد خوب را ثبت کنیم و رکورد این بخش در پارالمپیک را جابجا کنیم.

وی در خصوص امیدهای طلایی تیم ملی دو و میدانی نابینایان ابراز داشت: اگر خدا کمک کند دو طلا را آقای اولاد صد در صد باید بیاورد و رکورد خوبی نیز ثبت کند، این ورزشکار در حوزه‌های پرتاب دیسک و پرتاب وزنه شانس اول مدال طلا است.

اولاد رنک یک دنیا را چندین بار زده است

مؤمنی در خصوص تجربه خود در مسابقات مختلف گفت: قبلاً در مسابقات آسیایی جاکارتا مربی بوده‌ام که در آن مسابقات دو ورزشکار داشتم که حاصل آن یک طلا و دو برنز بود، الان هم در خدمت نابینایان هستم و بیشتر از آقای اولاد در این تیم انتظار دارم، او قبل از اعزام چندین بار رنک یک دنیا را زده است.