امیدواریم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ عدالت محور باشند

امیدواریم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ عدالت محور باشند

به گزارش مهر، سعید الهویی عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی گل گهر و آلومینیوم در اراک در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، اظهار کرد: امیدواریم قبل از نگاه به برد و باخت هر دو تیم بازی خوب و زیبایی به نمایش بگذاریم تا هواداران، از زیبایی‌های فوتبال لذت ببرند.

وی افزود: البته فردا در مقابل آلومینیوم اراک تمام تلاش خود را در مدت ۹۰ دقیقه به کار خواهیم بست تا در نهایت موفق به کسب سه امتیاز این دیدار شویم.

مربی گل گهر با اشاره به اینکه هیچ بازیکن مصدومی در این تیم وجود ندارد گفت: تیم در شرایط خوبی به سر می‌برد و برای مسابقه فردآماده‌ایم.

الهویی خاطرنشان کرد: کادر فنی دو تیم هر چند در بیرون از مستطیل سبز رابطه دوستانه‌ای دارند و مربیان برای یکدیگر نهایت احترام را قائل هستند ولی هر دو تیم تلاش می‌کنند تا زیبایی‌های فوتبال را به نمایش بگذارند و در آخر پیروز میدان باشند.

مربی تیم گل گهر با انتقاد از سیاست‌های فدراسیون فوتبال در ارتباط با تیم گل گهر، بیان کرد: بازی ما مقابل برخی از تیم‌ها ۱۶ روز به تأخیر افتاد که این روند درست نیست و امیدواریم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ عدالت محوری را در فوتبال روش کار خود قرار دهند و مسائل فردی و شخصی را در فوتبال دخالت ندهند چرا که در نهایت به ورزش فوتبال لطمه خواهد زد.

گفتنی است هم اکنون، گل گهر سیرجان با انجام ۹ بازی، ۴ برد، دو تساوی سه باخت و کسب ۱۴ امتیاز در رده هشتم چدول رده بندی لیگ برتر جام خلیج فارس قرار دارد.