انتقاد از تعلل ۳ ماهه رئیس جمهور در ساماندهی بازار بورس

انتقاد از تعلل ۳ ماهه رئیس جمهور در ساماندهی بازار بورس

به گزارش مهر، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی خطاب به وزیر نیرو اظهارداشت: آب شرب حق همه مردم است اما در هفته گذشته دیدیم که چندین شهر و روستا دچار قطعی آب شدند و لازم است تدبیری در این باره اندیشیده شود.

وی خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی نزدیک به سه ماه است که قرار است پیشنهادات لازم برای ساماندهی بازار بورس که جمع آوری شده و از سوی رئیس مجلس شورای اسلامی هم در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا مطرح شده است، مورد ارزیابی قرار گیرد و در این باره تصمیم بگیرید.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آقای روحانی! چه کاری مهمتر از ساماندهی بازار بورس است که به این موضوع نمی پردازید؟ بیش از نیمی از مردم کشور در بورس متضرر شده اند و باید این موضوع مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: آقای دژپسند! چرا مصوبات شورای عالی بورس درباره سهامداران خرد و حقیقی را اجرا نمی کنید؟ بدانید ما از تقصیرات شما نخواهیم گذشت و باید پاسخگوی کم کاری های خود باشید.

حاجی دلیگانی در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی گفت: آقای خاوازی! دامداران مشکلات زیادی برای تأمین علوفه و نهاده ها دارند و باید به میدان بیایید و این مشکلات را پیگیری کنید.