ایراد رختکن پرسپولیس باید برطرف شود/  سرخ ها مشکل روحی داشتند

ایراد رختکن پرسپولیس باید برطرف شود/ سرخ ها مشکل روحی داشتند

حمید درخشان در گفتگو با مهر، در خصوص شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل الوحده امارات در هفته پنجم گروه E لیگ قهرمانان آسیا گفت: به نظرم پرسپولیس بازی نسبتاً خوبی را مقابل این تیم انجام داد اما نتوانست از موقعیت‌های گلزنی اش استفاده کند.

سرمربی پیشین پرسپولیس درباره عدم دقت سرخپوشان در زدن ضربات آخر افزود: مشکلی که این تیم دارد شرایط روحی است که به خاطر فشردگی بازی‌ها به وجود آمده است. نباید در چنین تورنمنت‌هایی انتظار شادابی همیشگی را نباید از یک تیم داشت. به هر حال فوتبال است و در آب و هوایی کاملاً متفاوت با وطن دارند بازی می‌کنند. تمام اینها در طولانی مدت روی بدن‌هایشان و افکار بازیکنان تأثیر می‌گذارد.

وی درباره انتقاد از کاهش انگیزه بازیکنان در بردن تصریح کرد: به هیچ وجه پرسپولیس چنین روندی را طی نکرده است. من فکر می‌کنم بازیکنان این تیم خسته بودند. با یک باخت نمی‌توان دستاوردهای پرسپولیس را زیر سوال برد.

سرمربی پیشین پرسپولیس افزود: به نظرم پرسپولیس می‌تواند در ادامه رقابت‌های فصل جاری خود در آسیا باز هم به مسیر اصلی خود بازگردد. قدرت پرسپولیس بالاست و از هیچ چیز نمی‌هراسد.

درخشان درباره انتشار ترکیب پرسپولیس یک روز قبل از هر بازی در برخی کانال‌های فضای مجازی گفت: اینکه ترکیب بیرون می‌آید اصلاً جالب نیست. ایراد بزرگی است که باید در رختکن پرسپولیس رفع شود. اگر جلوی این موضوع گرفته نشود حاشیه‌های بزرگ‌تری در راه خواهد بود.