اینتر با پریشیچ تمدید می‌کند

اینتر با پریشیچ تمدید می‌کند

به گزارش تسنیم، ایوان پریشیچ هافبک کروات تیم فوتبال اینتر که تابستان سال گذشته پس از اتمام حضور قرضی‌اش در بایرن مونیخ به نراتزوری برگشت، اکنون در آستانه تمدید قرارداد با تیم آبی‌و‌مشکی‌پوش شهر میلان قرار دارد.

پریشیچ جزو بازیکنانی بود که آنتونیو کونته سرمربی اینتری‌ها در بدو ورودش به این تیم گفت روی او حساب نمی‌کند و به همین دلیل هم در تابستان سال 2019 به بایرن مونیخ قرض داده شد. او اما پس از بازگشتش به سن‌سیرو با عملکرد و بازی‌های خوبش در سمت چپ خط میانی توانست اعتماد کونته را جلب کند طوری که حالا باشگاه خواهان تمدید قراردادی است که او را دو سه سال دیگر در نراتزوری نگه دارد. قرارداد پریشیچ 32 ساله تا پایان فصل آینده اعتبار دارد اما اینتر قصد دارد یک سال دیگر مدت این قرارداد را افزایش دهد.

پریشیچ نه تنها فصل گذشته با بایرن مونیخ سه‌گانه بوندس‌لیگا، جام حذفی آلمان و لیگ قهرمانان اروپا را فتح کرد بلکه امسال هم به اینتر برای کسب اولین قهرمانی‌اش در سری A پس از 11 سال کمک کرد. او در 29 بازی‌اش برای اینتری‌ها در این فصل از سری A سه گل زد و 5 پاس گل داد که برای بازیکنی که اغلب در نقش دفاع کناری بازی کرده آمار قابل قبولی است.

در ماه ژانویه پریشیچ از تیم هرتابرلین پیشنهادی دریافت کرد که می‌توانست او را به بوندس‌لیگا برگرداند اما آن را رد کرد تا برای تبدیل شدن به مهره‌ای کلیدی در تیم کونته تلاش کند و در نهایت به هدف خود رسید.

انتهای پیام/