باختیم اما بهترین شوک را گرفتیم/ هیچ چیز تمام نشده است

باختیم اما بهترین شوک را گرفتیم/ هیچ چیز تمام نشده است

به گزارش خبرنگار مهر، حامد پاکدل پس از مصدومیت در تمرین پرسپولیس آماده بازی برای این تیم شده است تا شانس حضور در خط حمله سرخپوشان را پیدا کند.

مهاجم سرخپوشان پایتخت درباره بیهوشی خود به دلیل ضربه‌ای که به سرش در تمرین پرسپولیس وارد شد، گفت: پس از سه گل متوالی که برایم خوب بود اتفاق خیلی وحشتناکی را پشت سر گذاشتم. در تمرین ضربه سر زدم و پس از آن بیهوش شدم و هیچ چیز نفهمیدم.

پاکدل در تشریح وضعیت خود در لحظه آسیب دیدگی افزود: پس از اینکه به هوش آمدم هم تیمی‌هایم گفتند آقای گل محمدی و وحید امیری بالای سرم بلافاصله حاضر شدند و از آنجایی که فکِ صورتم قفل شده بود تلاش کردند آن را باز کنند تا بتوانم نفس بکشم و شرایط نرمال و طبیعی پیدا کنم.

او ادامه داد: در شرایط خوبی از لحاظ فوتبالی بودم که دچار مصدومیت شدم. از لحظه آسیب دیدگی اصلا دیگر چیزی یادم نبود. پس از آن اتفاق حمایت کادر فنی، بازیکنان و هواداران باعث دلگرمی‌ام شد تا با انگیزه بیشتر به تمرینات برگردم.

پاکدل درباره آسیب دیدگی‌های خود تاکید کرد: این مصدومیت هم شانس من شد. با مصدومیت خیلی بدی که نیم فصل اول داشتم تمام بازی‌های دور رفت را تقریبا به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا از دست دادم. در نیم فصل دوم هم توانستم سه گل متوالی بزنم اما بار دیگر مصدومیت ناگهانی داشتم.

وی درباره شکست دو بر صفر هفته گذشته پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان گفت: ما باخت خیلی بدی مقابل صنعت نفت آبادان داشتیم اما شوک خوبی بود. بدترین موقع ممکن باختیم.

پاکدل درباره شانس سرخپوشان برای کسب قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر تاکید کرد: بازی‌های نیم فصل دوم هر کدام حکم یک فینال را دارد. ۹ بازی باقی مانده و می‌توانیم امتیازات از دست رفته را جبران کنیم. هنوز چیزی از دست ندادیم

مهاجم پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: خدا را شکر شرایطم خوب شده و کادر پزشکی اجازه تمرین کردن را صادر کرده است. امیدوارم بتوانم به تیمم کمک کنم و دل هواداران را شاد کنم.

منبع : مهر