بازداشت 175 شرور تهران در عملیات ضربتی پلیس امنیت

بازداشت 175 شرور تهران در عملیات ضربتی پلیس امنیت

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ پیام کاویانی با اعلام خبر اجرای ششمین مرحله از طرح “اقتدار” توسط پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، درباره دستاوردهای طرح مذکور اظهار کرد: شب گذشته در یک اقدام ضربتی، به منظور ایجاد امنیت روانی برای شهروندان، تصمیم به اجرای ضربتی ششمین مرحله طرح اقتدار گرفته شد و در همین راستا به تمام نیروهای این پلیس آماده‌باش داده شد که با قدرت و صلابت همیشگی خود هیمنه پوشالی اراذل و اوباش و مزاحمان محلات شهر تهران را درهم بشکنند.

وی افزود: در این مرحله از طرح بیش از 76 محله و پاتوق اراذل و اوباش در سطح شهر تهران شناسایی شد و 175 نفر از اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس که به طرق مختلف سبب مزاحمت و سلب آسایش و آرامش شهروندان شده بودند، طی چندین عملیات جداگانه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراکز و پایگاه‌های ده‌گانه پلیس امنیت عمومی انتقال داده شدند.

این مقام انتظامی بیان کرد: همچنین در این طرح 17 قبضه انواع سلاح سرد شامل قمه، شمشیر و چاقو از این افراد شرور کشف شد.

کاویانی تصریح کرد: در بخش دیگری از طرح مذکور بیش از 20 واحد صنفی متخلف که محل تردد و پاتوق اراذل و اوباش بوده، شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی پلمب شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در این مرحله از طرح بیش از 16 پیچ اینستاگرامی و تارنماهای مرتبط با تحرکات حوزه اراذل و اوباش شناسایی و ضمن احضار ادمین‌های متخلف نسبت به مسدود کردن آن اقدام شد، گفت: 16 پرونده در این زمینه تشکیل شد و نفرات دستگیر شده به دادسرا معرفی شدند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: اجازه قدرت‌نمایی به هیچ اوباشی داده نخواهد شد که با اقدامات مجرمانه و شرورانه خود بخواهد نظم و امنیت عمومی شهروندان را به مخاطره بی‌اندازد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم