بازداشت 344 نفر از سارقان جنوب تهران

بازداشت 344 نفر از سارقان جنوب تهران

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین اشتری پیش از ظهر امروز در حاشیه سومین مرحله از طرح رعد فرمانده انتظامی شهرستان ری، در تشریح دستاوردهای طرح مذکور اظهار کرد: این طرح با مشارکت کلانتری‌های 13 گانه فرماندهی انتظامی شهرستان ری برگزار کردیم و با اجرای این طرح شاهد پیشرفت بسیار خوبی در بحث کشف جرم توسط همکاران انتظامی در شهرستان ری هستیم.

رئیس پلیس تهران افزود: ما وظیفه داریم امنیت تمام نقاط تهران مخصوصاً نقاط جنوبی پایتخت را به شکل کامل‌تری برقرار کنیم و خدا را شکر در مسیر دستیابی به اهداف عالی در این بخش هستیم.

وی با بیان اینکه امروز شهرستان ری از یک توانمندی خوبی برقرار شده است، گفت: هم از جهت امکانات و هم از جهت نیرویی و ابنیه تلاش ویژه‌ای کردیم تا فرماندهی انتظامی شهرستان ری مقتدر و قوی ساماندهی شود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در سومین مرحله از طرح رعد فرمانده انتظامی شهرستان ری 344 سارق بازداشت شدند که تاکنون به 160 فقره سرقت اعتراف کردند.

رحیمی با اشاره به کشف 133 کیلوگرم انواع مواد مخدر در یک ماه گذشته در سطح شهرستان ری، گفت: 35 نفر از مواد فروشان عمده و خرده‌فروشان در سومین طرح رعد فرماندهی انتظامی شهرستان ری دستگیر و سه باند توزیع مواد مخدر نیز متلاشی شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه مأموران ستاد فرماندهی شهرستان ری از توزیع‌کنندگان مواد مخدر دو قبضه سلاح گرم و 14 قبضه سلاح سرد نیز کشف کردند، عنوان کرد: مأموران انتظامی شهرستان ری در یک ماه گذشته موفق به کشف یک فقره قتل شدند و متهم به قتل نیز در کوتاه‌ترین مدت زمان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

این مقام انتظامی به استقرار پلیسهای تخصصی از جمله پلیس فتا و امنیت اقتصادی در شهرستان ری اشاره کرد و افزود: خوشبختانه پلیس تخصصی امنیت اقتصادی در یک ماه گذشته موفق به کشف 85 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق از انبارهای جنوب تهران شده است.

وی بیان کرد: مأموران کلانتری‌های سیزده‌گانه شهرستان ری در این مرحله از طرح رعد موفق به کشف 21 هزار بطری آب معدنی تقلبی و چهار نفر اراذل اوباش و مزاحم نواموس مردم شده‌اند.

گفتنی است در سومین طرح رعد ستاد فرماندهی شهرستان ری، ساختمان موقت این ستاد نیز در شهرری به بهره‌برداری رسید و پلیسهای تخصصی در آن مستقر شدند.

همچنین کارکنان انتظامی شهرستان ری 290 بسته معیشتی شامل برنج، روغن، حبوبات، ماکارونی، چای و قند را نیز در قالب کمکهای مؤمنانه بین محرومان و نیازمندان توزیع کردند.

انتهای پیام/