بازدید آجورلو از آکادمی استقلال/ اعزام مربیان به کشورهای خارجی

بازدید آجورلو از آکادمی استقلال/ اعزام مربیان به کشورهای خارجی

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه استقلال خبر داد مصطفی آجورلو مدیرعامل این باشگاه امروز به صورت سرزده به آکادمی این باشگاه رفته و با آرش برهانی سرمربی تیم امید استقلال که در ورزشگا امام رضا (ع) تمرین می‌کند، به گفتگو پرداخته است.

آرش برهانی در خصوص بازدید آجورلو گفت: همانطور که می‌دانید آکادمی از ارکان مهم یک باشگاه محسوب می‌شود. آقای آجورلو نگاه ویژه‌ای به آکادمی دارند. ایشان با وجود همه مشغله‌ها امروز از ورزشگاه امام رضا، محل آکادمی باشگاه به مدت ۲ ساعت بازدید به عمل آورد. ایشان مشکلات را شنید و دستوراتی جهت حل کمبودهای موجود در ورزشگاه امام رضا صادر کرد. نگاه آقای آجورلو این است که آکادمی باشگاه استقلال از یک آکادمی سنتی تبدیل به آکادمی مدرن شود.

سرمربی تیم امید استقلال در ادامه گفت: نگاه بلندمدت ایشان رساندن باشگاه استقلال به نقطه‌ای است که بتواند به خوبی از تیم بزرگسالان پشتیبانی کند و به لحاظ فنی با پیشرفت قابل توجهی روبرو شود. همچنین ایشان در تلاش است تا در آینده مربیان آکادمی را برای کسب دانش و تجربه بیشتر راهی کشورهای خارجی کند.

برهانی اضافه کرد: تلاش مجموعه آکادمی باشگاه استقلال با هدایت آقای آجورلو این است که به استانداردهای AFC برسیم و اکنون در پروسه قرار گرفتن مدال نقره در حوزه آکادمی هستیم. آقای آجورلو در ورزشگاه امام رضا گفت که به دنبال ایجاد یک شبکه بزرگ استعدادیابی از جنوبی‌ترین نقطه کشور تا شمالی‌ترین نقطه کشور است.

منبع : مهر