بازدید اردوی المپین‌ها از برنامه کمیته ملی المپیک خارج شد

بازدید اردوی المپین‌ها از برنامه کمیته ملی المپیک خارج شد

به گزارش مهر، حضور در محل اردوی آماده سازی تیم ها و ورزشکارانی که برای حضور در بازی های المپیک توکیو یا میادین کسب سهمیه این بازی ها آماده می شوند یکی از برنامه های مورد تاکید مسئولان کمیته ملی المپیک طی ماه های گذشته بود.

در قالب این برنامه سیدرضا صالحی امیری و کیکاوس سعیدی رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک همراه با نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به توکیو و پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی در محل تمرینات اردونشینان رشته های مختلف حاضر می شدند تا در جریان وضعیت اردویی آنها و شرایط کلی‌شان برای میادین پیش رو قرار بگیرند. 

آخرین بازدید مدیران کمیته ملی المپیک اواخر فروردین ماه از اردوی تیم ملی وزنه برداری انجام شد که مهیای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک (ازبکستان) می شد. در همین راستا قرار بود امروز یکشنبه هم بازدید از اردوی ملی پوشان کاراته و شمشیربازی انجام شود که سال گذشته سهمیه خود را برای حضور در المپیک قطعی کردند و این روزها آماده حضور در این رویداد می شوند.

بازدید امروز البته از برنامه ریاست کمیته ملی المپیک و همراهان همیشگی‌اش خارج و به زمانی دیگر موکول شده است. کرونا و شیوع این ویروس در قالب موج چهارم دلیل این تصمیم است. 

این در حالی است که صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک همواره به بازدید از اردوی تیم های ملی و بررسی از نزدیک شرایط ملی‌پوشان تاکید زیادی دارد با این حال وی به خاطر شرایط حاد کرونا تا اطلاع ثانوی این برنامه را منتفی کرده است. 

کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک در گفتگو با مهر این موضوع را اعلام و تایید کرد.