بازوبند کاپیتانی تیم ملی حس خوبی دارد/ رابطه با اسکوچیچ خوب است

بازوبند کاپیتانی تیم ملی حس خوبی دارد/ رابطه با اسکوچیچ خوب است

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-09-02

به گزارش مهر، سردار آزمون در گفتگو با شماره چهارم مجله فدراسیون فوتبال درباره موضوعات مختلف صحبت کرده است که بخش‌هایی از صحبت‌های وی به شرح زیر است:

می‌خواهیم در روسیه بگوییم بهترین هستیم
مهاجم زنیت سنت پترزبورگ درباره حضور خود در فوتبال روسیه گفت: فوتبال روسیه سال به سال پیشرفت می‌کند و بازیکنان خیلی خوبی در لیگ این کشور حضور دارند. لیگ منظم و با کیفیتی رو پشت سر می‌گذاریم و دائماً شاهد جذابیت و بازی فوق العاده ای از تیم‌ها هستیم. بازی فیزیکی در روسیه زیاد هست اما به این شرایط عادت کرده‌ام و ترسی ندارم. سعی می‌کنم بهترین بازی را برای تیمم انجام دهم. من در کنارم هم تیمی‌هایم می‌خواهیم که فوتبال زنیت رو به رخ بکشانیم و به دیگر تیم‌های حاضر در لیگ روسیه ثابت کنیم بهترینیم.

آقای گلی برایم عادی نشده است
وی در باره تداوم گلزنی در تیم باشگاهی خود و انگیزه برای تکرار آقای گلی در لیگ برتر روسیه تاکید کرد: آقای گلی برای من عادی نشده است و من همیشه می‌خواهم بهترین باشم و در یک سبک نمی‌خواهم بازی کنم. بهترین نمایشم را انجام می‌دهم و امیدوارم عملکردم به طور مثبت و صعودی ادامه دار باشد و هر سال یکی از بهترین‌ها باشم.

چیزی از آینده نمی دانم
وی درباره احتمال ترانسفر خود به باشگاه‌های بزرگ اروپا تاکید کرد: چیزی از آینده نمی دانم. این باشگاه است که برای من تصمیم می‌گیرد. هر تصمیمی که باشگاه برای من یا دیگر بازیکنان بگیرد به آن عمل می‌کنیم.

در زنیت از هواداران قوت قلب می‌گیرم
مهاجم ملی پوش زنیت افزود: هواداران زنیت به من قوت قلب می‌دهند. تیم ما حامیان خوبی دارد و سعی می‌کنم همیشه نمایش خوبی در زمین بازی داشته باشم. هر زمان رابطه هوادار با بازیکنان یک تیم نزدیک و فوق العاده باشد شک نکنید که نتیجه مثبتی را از این رابطه خواهیم دید. رابطه هواداران با بازیکنان در زنیت فوق العاده و مثال زدنی است.

وی ادامه داد: کرونا کار را برای تمام فوتبالیست‌های جهان سخت کرده و ما از این قاعده جدا نیستیم. دور بودن از تمرین، بازی و تیم ملی کار را بسیار دشوار کرده، اما خدا را شکر می‌کنم با یک سالی که از تیم ملی دور بودیم و بازی انجام نداده‌ایم، توانستیم که بهترین عملکرد را در بازی دوستانه داشته باشیم و امیدوارم پیروزی‌ها ادامه دار باشد.

اسکوچیچ رابطه خوبی با بازیکنان دارد
سردار در خصوص حضور دراگان اسکوچیچ در راس کادر فنی تیم ملی ایران افزود: او با بازیکنان رابطه بسیار خوبی دارد و همین امر باعث شده تا آغاز خوبی با شروع بازی‌های تدارکاتی و یا تمرینات داشته باشیم. بازی اول فوق العاده کار کرد و فکر می‌کنم رابطه خوبی که بازیکنان داشته و دارد باعث شد تا شروع خوبی را داشته باشیم. رابطه یک مربی با بازیکن بسیار مهم و تاثیر گذار در روند موفقیت یک تیم است که اسکوچیچ این امر را به خوبی درک کرده است.

تمرکز داشته باشیم به جام جهانی می‌رویم
مهاجم تیم ملی ایران درباره شانس صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: تیم ملی فوتبال ایران بازیکنان و لژیونرهای فوق العاده و با استعدادی دارد و می‌توانیم تیم‌ها را به راحتی شکست دهیم. اگر خودمان باشیم و تمرکز بگذاریم، می‌توان بر تیم‌ها غلبه کرد تا در جام جهانی بار دیگر ایران را دید.

بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی حس خوبی دارد
وی که بازوبند کاپیتانی تیم ملی فوتبال ایران در دیدار با ازبکستان بر بازو بسته بود در این باره گفت: حس خوبی بود. بازوبند کاپیتانی مسئولیت سنگینی است. باید آمادگی این را داشته باشی که به بازیکنان کمک کنی و پشت بازیکنان در شرایط سخت بایستی. در آینده اگر این اتفاق بیفتد، تمام تلاشم را می‌کنم تا از عهده‌اش برآیم.