بازگشت به تنظیم کارخانه فکری

بازگشت به تنظیم کارخانه فکری

خبرورزشی/ مجید ابونوری؛ با تونل دوبانده‌ای که مهدی قایدی در دقیقه ۹۲ افتتاح کرد استقلال در دیداری مایوس‌کننده، به نتیجه ای دست یافت که سزاوارش نبود! و حالا سوال ما از آقای فکری؛ استقلال در بازی با پرسپولیس با چه زبانی صحبت می کرد؟ اگر موفق شویم راز زبانتان را کشف کنیم، با همان طریق نیز خواهیم توانست راز شما را کشف کنیم!

وقتی استقلال گل اول را زد، در خود گره خورد و درها بسته شد! فکری دلش نیامد درها را باز کند تا ببیند پشتش چه خبر است! او همان طور هاج و واج نظاره گر بود! نظاره گر اتفاقاتی که از افکار او سترگتر و از توانایی های او دورتر! او وحشت زده، شکست خورده و نابلد، تا دقیقه ۹۲ بار این ظلمت را به دوش کشید و اگر قائدی نبود، ارتفاع سقوط او و همفکرانش بیش از این بود!

بی تفاوتی فکری نسبت به وقایع پیش آمده چنان ذاتی و چنان کامل بود که نمی توانیم آنها را از هم تشخیص بدهیم! بد بودن شاگردان فکری چنان توی ذوق می زد که دیگر، همدیگر را نمی دیدند! پاس های اشتباه، بازی بد، جاگیری های غلط، پرخاشگری، اعتراض های ممتد، و تاکتیک های بی ثمر، مثل کابوسی در بازی شاگردان فکری مخلوط شده بود!

استقلال برابر پرسپولیس به همان تنظیم کارخانه «فکری» بازگشت! همان تنظیمی که از هفته اول تا به امروز، ذره ای در آن شکوفایی ایجاد نشده است! استقلال همچنان با فکری و همفکرانش، «دقایقی» خوب بازی می کند! و این رکورد در بازی با پرسپولیس به کمترین میزان خود در این چند هفته رسید؛ «دو دقیقه!»