بازیکنان پرسپولیس عالی نبودند/ با «ژیمناستیک» موقعیت خلق نمی شود

بازیکنان پرسپولیس عالی نبودند/ با «ژیمناستیک» موقعیت خلق نمی شود

اسماعیل حلالی در گفتگو با مهر، درباره برد یک بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان تهران گفت: بازی پرفشاری را از پیکان دیدیم. حریف پرسپولیس در خط دفاعی با تعداد نفرات بالایی وارد زمین شده بود به همین خاطر نیاز به تنوع تاکتیکی و بازی تکنیکی در عملکرد پرسپولیس بود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد بازیکنان این تیم افزود: من فکر می‌کنم روز معمولی بازیکنان پرسپولیس بود و نمی‌توان به آنها نمره عالی داد. در چنین دیدارهایی نیاز به تمرکز بیشتر و خلاقیت بالای بازیکنان است.

3692884 - بازیکنان پرسپولیس عالی نبودند/ با «ژیمناستیک» موقعیت خلق نمی شود

وی درباره تاکتیک اوت دستی پیکانی‌ها تصریح کرد: اسم این کارها که تاکتیک فنی نیست. سوال من این است چرا چنین تاکتیک‌هایی در ایران خلق می‌شود و در فوتبال روز دنیا نمی‌بینیم؟! به هر حال طبیعی است تیم‌ها وقتی عقب باشند به چنین سیستمی روی آورند اما با حرکات ژیمناستیک که نمی‌توان خلق موقعیت کرد.

حلالی ادامه داد: پیکانی‌ها ورزش دیگری برگزار می‌کردند. فوتبالیستی که بخواهد با پرتاب اوت دستی، موقعیت خطرناک گلزنی ایجاد کند قابل احترام است اما نباید عملکرد او را تاکتیک تیمی تلقی کرد.

3410242 - بازیکنان پرسپولیس عالی نبودند/ با «ژیمناستیک» موقعیت خلق نمی شود

کارشناس فوتبال ایران درباره عملکرد تیم‌ها در نیم فصل اول لیگ برتر گفت: به نظرم کیفیت فنی بازی‌ها و تاکتیک‌هایی که مربیان برای هر بازی انتخاب کردند چندان جذاب نبود. عملکرد فنی تیم‌ها و بازیکنان کاهش پیدا کرده است و میانگین امتیازاتی که تیم‌های مدعی کسب کردند پایین‌تر از حد متوسط آن در سایر لیگ‌های اروپایی است.

حلالی در پایان خاطرنشان کرد: بازیکنان هم دچار افت شده‌اند و استعداد ویژه ای را در بازی‌های لیگ برتر شاهد نیستیم.