بازیگر «هشدار برای کبری ۱۱» درگذشت/ فوت پدر به همراه ۲ دخترش

بازیگر «هشدار برای کبری ۱۱» درگذشت/ فوت پدر به همراه ۲ دخترش

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ان‌دی تی‌وی، کریستین الیور روز پنجشنبه در سانحه یک هواپیمای شخصی تک موتوره جان باخت.
کریستین الیور بازیگر سینمای آلمان و هالیوود که برای بازی در «مسابقه سرعت» شهرت داشت، در یک سانحه هوایی در دریای کارائیب درگذشت. این خبر تنها چند روز پس از آن منتشر شد که الیور پیامی امیدوارکننده در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و هیجان خود را برای سال ۲۰۲۴ ابراز کرد.
الیور به همراه دخترانش مادیتا ۱۰ ساله و آن‌یک ۱۲ ساله و خلبان رابرت ساکس تنها مسافران هواپیمای کوچکی بودند که لحظاتی پس از برخاستن از بکیا، جزیره کوچکی در گرنادین‌ها به دریا سقوط کرد. هواپیما در مسیر سنت لوسیا بود که این حادثه رخ داد.
به نظر می‌رسد که این خانواده در تعطیلات بودند چون الیور چند روز قبل تصویری از یک ساحل گرمسیری در اینستاگرام منتشر کرده بود و زیرنویسش نوشته بود: درود از جایی در بهشت! به جامعه و عشق… ۲۰۲۴ ما آمدیم!
این بازیگر میراثی غنی از خود بر جای گذاشته که شامل بازی‌های تلویزیونی و هم سینمایی می‌شود. حرفه بازیگری او در ژانرهای مختلف شکل گرفت و علاوه بر این او همچنین به دلیل کارهای خیریه و تعهد به خانواده شناخته می‌شد.
نیروی پلیس سلطنتی سنت وینسنت و گرنادین‌ها عکسی از هواپیمای شخصی منتشر کردند که کریستین الیور بازیگر کریستین کلپسر و دخترانش را حمل می‌کرد.
الیور در دوران حرفه‌ای خود با بازیگران برجسته‌ای مانند جورج کلونی در «آلمانی خوب» در سینما حضور داشته باشد و در بیش از ۶۰ فیلم و برنامه تلویزیونی از جمله «والکری» با تام کروز و «باشگاه مراقبان بچه‌ها» در زادگاهش آلمان بازی کرده بود. وی در ۲ فصل بازیگر سریال پلیسی موفق «هشدار برای کبری ۱۱» بودو محبوبیت زیادی برای بازی در این سریال کسب کرده بود.