باشگاه آلومینیوم اراک با سپردن تعهد موافقت هیأت دوومیدانی را گرفت

باشگاه آلومینیوم اراک با سپردن تعهد موافقت هیأت دوومیدانی را گرفت

مجید فروتن در گفت وگو با مهر، اظهار کرد: طبق قرار قبلی، قرار بود اگر باشگاه آلومینیوم نسبت به پرداخت بدهی خود بابت اجاره بهای زمین اقدام نکند، اجازه ندهیم بازی با ذوب آهن در ورزشگاه امام خمینی (ره) برگزار شود.

وی ادامه داد: اما با پادرمیانی مدیرکل ورزش و جوانان، مدیرعامل باشگاه، سرپرست تیم و دیگر اعضای هیئت مدیره باشگاه قرار شد باشگاه آلومینیوم طی هفته آینده نسبت به تعهدات خود اقدام کند.

وی خاطرنشان کرد: البته به بد قولی‌های باشگاه آلومینیوم آشنا هستیم ولی امیدواریم این بار دیگر شاهد بدقولی نباشیم و صادقانه با ما برخورد شود.

رئیس هیأت دوومیدانی استان مرکزی خاطرنشان کرد: استادیوم ۱۵ هزار نفری امام خمینی (ره) اراک به صورت قانونی و بر اساس روند تعیین شده از سوی وزارت ورزش و جوانان به هیأت دوومیدانی استان مرکزی اجاره داده شده است. ما حق قانون خود می‌دانیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت زمین چمن، درآمدزایی داشته باشیم و مطالبات به حق و قانونی خود را دنبال کنیم.

فروتن نیا گفت: البته در ۵ ماهه اخیر همراهی خوبی با باشگاه داشته‌ایم. از سوی باشگاه تاکنون مبلغی پرداخت نشده و اقدامی هم برای عقد قرارداد اجاره از مرداد تاکنون از سوی باشگاه صورت نگرفته است. امیدواریم طی هفته آینده این باشگاه نسبت به تعهدات خود اقدام کند.

گفتنی است امروز ساعت ۱۵ عصر بازی دوتیم آلومینیوم اراک و ذوب آهن از هفته نهم لیگ برتر فوتبال در اراک برگزار خواهد شد.